Ženy Startu Horní Suchá blízko titulu

Vítězky základní části extraligy žen, hráčky Startu Horní Suchá, udělaly v úvodním utkání finálové série o titul Mistra ČR významný krok k vítězství. Na půdě obhájkyň titulu z Hodonína zvítězily 5:2 a k zisku titulu jim chybí jedno vítězství ze dvou utkání na domácí půdě.

Extraliga muži - 2.utkání o 3. místo

Odveta utkání o 3.místo byla vyrovnanější a dramatičtější než 1. utkání, které NH Ostrava vyhrála doma 4:2.

Extraliga muži - utkání o 3. místo

3. místo a tím postup do Superligy v příští sezóně je v sázce v utkání TJ NH Ostrava-Robot Mokré Lazce, série se hraje na 2 vítězná utkání.

V čele extraligy do 21 let Havířov

Druhý turnaj extraligy mužů do 21 let se hrál o víkendu v Ostravě. Turnaj byl ovlivněn neúčastí bratrů Kleprlíků v družstvu Mokrých Lazců, které se z čelných pozic po prvním turnaji propadly na 4.místo. Na turnaji neprohrály Vítkovice a posunuly se na druhé místo za Havířov.

NH Ostrava porazila Mokré Lazce a je druhá v Extralize

Hráči Robotu Mokré Lazce, kteří v úvodu soutěže potrápili oba finalisty loňské sezóny, podlehli ve čtvrtém kole Extraligy mužů svému ostravskému soupeři. NH Ostrava se díky vítězství dostala na druhé místo tabulky. Zbývající dvě utkání vyhráli hostující favorité.

V čele Extraligy do 21 let tři družstva s devíti body

První ze tří turnajů Extraligy mužů do 21 let se hrál poslední prázdninový víkend v Havířově. Soutěž hrají hráči družstev Extraligy mužů, kteří jsou mladší 21 let, starší hráči můžou nastoupit v 1/3 utkání. Této možnosti využily NH Ostrava (Diduch proti Mokrým Lazcům a Horní Suché) a Mokré Lazce (Janásek proti Horní Suché).

Novinkou extraligy stolních tenistů jsou tříčlenná družstva

Nezvykle brzy, již v úterý 19. srpna, odstartuje čtvrtý ročník extraligy stolních tenistů. Soutěže se zúčastní šest družstev, o jedno méně než vloni, ačkoli záměrem i dlouhodobým cílem Asociace profesionálních klubů je start osmi týmů. To se však podařilo zatím jen v druhém ročníku.

Počet záznamů: 347

<< <   ... 13 14 15 16 17 18   > >>   [341 ... 347 z 347]