Oslabený STEN marketing zůstal ve hře o postup

Semifinále play-off české Extraligy ve stolním tenisu mužů má za sebou úvodní zápasy, v nichž měly výhodu domácího prostředí lépe postavené celky po základní části soutěže. Zatímco DTJ Hradec Králové toho stoprocentně využil a vede nad Hustopečemi 2:0, stav druhé semifinálové série mezi STEN marketingem HB Ostrov Havlíčkův Brod a SF SKK El Niňo Praha je vyrovnaný 1:1. A nutno dodat, že je to pro tým z Vysočiny pěkný úspěch, neboť obě “domácí“ utkání na Ostrově postrádal zraněného Petra Korbela.

Další remíza Kotlářky, tentokrát s Ostravou

Dva zajímavé zápasy mělo na programu play-out české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. V boji o první místo v průběžné tabulce skupiny o 7. až 10. místo vyhrál Slavoj Severotuk Ústí nad Labem nad Sokolem 2 Hradec Králové Imeda 4:2. Remízový král, SK Kotlářka Praha, vedla nad celkem TJ Ostrava KST už 3:0, přesto utkání nedotáhla do vítězného konce. Hosté ještě stihli zachránit alespoň remízu 3:3 a mají tak stále naději zbavit se posledního místa v tabulce, které bude znamenat baráž s vítězem první ligy.

El Niňo srovnalo krok, na Ostrově vyhrálo 4:2

Stolní tenisté STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod dnes podlehli ve druhém utkání semifinále play-off české Extraligy týmu SF SKK El Niňo Praha 2:4. Obhájce mistrovského titulu tak srovnal stav této semifinálové série na 1:1. Pražané se tentokrát dokázali lépe vypořádat s bouřlivým prostředím a bojovného soupeře, který opět postrádal zraněného Petra Korbela, v rozhodujícím momentech zajímavého zápasu přehráli. Semifinálová série se stěhuje do Prahy za nerozhodného stavu 1:1.

STEN marketing i bez Korbela zdolal El Niňo

Tak to tady ještě nebylo. Úvodní měření sil stolních tenistů STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod a SF SKK El Niňo Praha v semifinále play-off české Extraligy skončilo až po pětihodinovém boji. Z prvního vítězství v sérii v poměru 4:3 se radovali stolní tenisté STEN marketingu, kteří v důležitém utkání postrádali zraněného Petra Korbela. Rozhodující bod udělala v závěrečné čtyřhře dvojice Pavel Širuček - Josef Šimončík, která si v pěti setech poradila s Antonínem Gavlasem a Tomášem Treglerem.

Bai He drží neporazitelnost, ale DTJ vede 2:0

Skvělá sezóna stolních tenistů DTJ Hradec Králové pokračuje. Suverén základní části české Extraligy mužů ve stolním tenisu zvládl obě úvodní utkání semifinálové série play-off a v domácím prostředí dvakrát porazil celek KST Robot Metalfin Hustopeče. Oba zápasy v královéhradecké herně byly nesmírně vyrovnané. Hustopeče favorizovanému týmu DTJ statečně vzdorovaly a nebyly daleko k tomu, aby si na jih Moravy alespoň jedno vítězství odvezly. Nakonec ale odjely s prázdnou, série bude pokračovat v pondělí v Hustopečích za stavu 2:0 pro DTJ Hradec Králové.

DTJ Hradec Králové krůček od postupu do finále

Stolní tenisté DTJ Hradec Králové jsou jedno vítězství od postupu do finále play-off české Extraligy. Svěřenci trenéra Martina Lučana dnes vyhráli i druhé “domácí“ utkání play-off s celkem KST Robot Metalfin Hustopeče, tentokrát 4:2 a v semifinálové sérii vedou již 2:0 na zápasy. Jediným hustopečským hráčem, který dnes dokázal v "královéhradeckém kotli" bodovat, byl Bai He. V domácím týmu byl opět stoprocentní Peter Šereda, po bodu pak přidali Ľubomír Pištej a Martin Olejník.

Drama na úvod: DTJ Hradec Králové - Hustopeče 4:3

Hned úvodní utkání semifinále play-off české Extraligy družstev mužů přineslo obrovské drama. Stolní tenisté DTJ Hradec Králové se s celkem KST Robot Metalfin Hustopeče přetahovali o první vítězství v sérii tři a půl hodiny. Nakonec se radoval domácí kolektiv, který svého soupeře porazil nejtěsnějším poměrem 4:3. Rozhodnutí přinesla až závěrečná čtyřhra, v níž Ľubomír Pištej s Peterem Šeredou přehráli dvojici Bai He – Zhao Boji 3:0 na sety.

V Hradci Králové začíná semifinále play-off Extraligy

Po krátké “reprezentační přestávce“ pokračuje play-off české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. V boji o mistrovský titul budou pokračovat čtyři nejlepší kolektivy, které se nejprve střetnou v semifinále na tři vítězné zápasy. Semifinálové série začínají tento týden na stolech lépe postavených týmů po základní části soutěže. V úterý a ve středu se utkají DTJ Hradec Králové a KST Robot Metalfin Hustopeče, ve čtvrtek a v pátek jsou na programu zápasy STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod – SF SKK El Niňo Praha.

Pokračovalo play-out české Extraligy mužů

Třetím kolem pokračovalo play-out české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. A opět to byly hodně vyrovnané zápasy. V Praze vedla domácí Kotlářka nad Sokolem 2 Hradec Králové Imeda už 3:1, přesto hosté ještě stihli zachránit alespoň remízu. V Ostravě se představili stolní tenisté Ústí nad Labem, kteří opět potvrdili, že se jim venku daří více než v domácí hale na Střekově. Slavoj vyhrál 4:2 a upevnil si druhé místo v průběžné tabulce play-out o jeden bod za vedoucím Sokolem 2 Hradec Králové Imeda.

Velké drama v Ústí nad Labem nemělo vítěze

Druhým kolem pokračovalo play-out české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Obrovské drama se v pátek večer odehrálo v Ústí nad Labem, kde domácí Slavoj prohrával s pražskou Kotlářkou už 0:3. Ve čtvrté dvouhře ale Jakub Seibert snížil na 1:3 a domácí nakonec dokázali zachránit alespoň remízu. Ve druhém pátečním utkání porazil Sokol 2 Hradec Králové Imeda celek TJ Ostrava KST 4:1 a upevnil si první místo v průběžné tabulce play-out.

Ozdobou play-off středeční “televizní“ duel v Havířově

Po čtvrtečním dramatickém utkání v Havířově již známe všechny čtyři týmy, které budou dál usilovat o letošní titul mistra České republiky družstev mužů ve stolním tenisu. Kvarteto semifinalistů play-off doplnily SF SKK El Niňo Praha a KST Robot Metalfin Hustopeče. Oba tyto celky vyhrály své čtvrtfinálové série poměrem 3:1, ale neměly to se svými protivníky vůbec jednoduché. Zatímco obhájce titulu, pražské El Niňo, se trápilo v úvodu série doma na Kotlářce, KST Robot Metalfin Hustopeče měl problémy při zápasech v Havířově. Nakonec to oba favorizované týmy zvládly a zůstaly ve hře o mistrovský titul.

Hustopeče posledním semifinalistou play-off

Stolní tenisté KST Robot Metalfin Hustopeče zkompletovali týmy pro semifinále play-off české Extraligy mužů ve stolním tenisu, když dnes vyhráli v Havířově nad domácím celkem SKST Charvát Baník 4:2. O vítězství hostujícího celku se dvěma body zasloužil Bai He, po jednom pak přidali Zhao Boji a Marek Klásek, který v rozhodujícím utkání porazil Marka Čiháka. Hustopeče vyhrály čtvrtfinálovou sérii 3:1 a v semifinále je čeká nejlepší mužstvo základní části české Extraligy DTJ Hradec Králové.

Sledujte živě internetový přenos utkání PLAY-OFF Extraligy mužů dnes 20.března 2013 od 18.oo

SKST Baník Havířov pro Vás připravil internetový přenos ze čtvrtého čtvrtfinálového utkání Play-off extraligy mužů mezi SKST Charvát Baník Havířov a Metalfinem Hustopeče.

Havířov odvrátil mečbol, série pokračuje

Stolní tenisté SKST Charvát Baník Havířov dnes porazili ve třetím utkání čtvrtfinále play-off české Extraligy mužů celek KST Robot Metalfin Hustopeče 4:3 a vynutili si prodloužení této série hrané na tři vítězné zápasy. O vítězi středečního dramatického duelu rozhodla až závěrečná čtyřhra. Marek Čihák s Michalem Benešem v ní porazili dvojici Bai He – Marek Klásek 3:2 na sety a upravili stav této čtvrtfinálové série na 1:2 pro Hustopeče. Čtvrté měření sil těchto soupeřů je na programu ve čtvrtek 20. března od 18:00 hodin opět v Havířově.

Královodvorské probuzení Tomáše Treglera

Obhájce titulu to zvládl. Stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha v královodvorské sokolovně dokonali obrat ve čtvrtfinálové sérii play-off české Extraligy mužů a po dvou výhrách 4:1 postoupili do semifinále. Repríza loňského souboje o mistrovský titul přinesla čtyři zajímavé zápasy. V prvním z nich dominovali stolní tenisté Sokola Králův Dvůr. Pražané se ale ve druhém utkání nadechli k obratu, který zpečetili na stole svého soupeře. S Antonínem Gavlasem v sestavě a probuzeným Tomášem Treglerem si vybojovali postup mezi čtyři nejlepší celky české Extraligy. Semifinálovým soupeřem El Niňa bude STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod.

El Niňo vyhrálo v Králově Dvoře i podruhé 4:1

Stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha ukončili čtvrtfinálovou sérii play-off české Extraligy mužů se Sokolem Králův Dvůr. Obhájce mistrovského titulu vyhrál i podruhé na stole svého velkého soupeře 4:1 a vybojoval postup do semifinále. Úterní zápas přinesl výborný stolní tenis. Domácí se snažili dovést sérii k pátému utkání, ale v královodvorské sokolovně dnes prohráli dva klíčové duely v pěti setech. Pražané se naopak mohli spolehnout na Antonína Gavlase a Tomáše Treglera, kteří měli lví podíl na obou výhrách El Niňa v Králové Dvoře.

Obhájce titulu vyhrál v Králově Dvoře 4:1

Stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha dnes zvítězili ve třetím utkání čtvrtfinále play-off české Extraligy družstev mužů v Králově Dvoře nad domácím Sokolem 4:1 a otočili stav série na 2:1 ve svůj prospěch. Obhájce mistrovského titulu nastoupil poprvé v play-off od začátku s Antonínem Gavlasem v sestavě a nejzkušenější hráč Pražanů se postaral o druhý bod hostujícího mužstva. Klíčovým mužem El Niňa byl Tomáš Tregler, který si poradil s Davidem Štěpánkem i s Miroslavem Hořejším. Jediný bod Sokola vybojoval Radek Košťál.

V play-out se tabulka ještě více vyrovnala

Hned úvodní zápasy play-out české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu naznačily, že půjde o nesmírně vyrovnanou část soutěže. Již v pátek se s nerozhodným výsledkem rozešli stolní tenisté TJ Ostrava KST a SK Kotlářka Praha, v sobotu si cenné vítězství 4:1 nad Sokolem 2 Hradec Králové Imeda přivezl Slavoj Severotuk Ústí nad Labem. Po prvním kole této skupiny o 7. – 10. místo se průběžná tabulka ještě více vyrovnala, vedoucí Sokol 2 Hradec Králové Imeda má před trojlístkem pronásledovatelů náskok jediného bodu…

Bai He ve formě, Hustopeče splnily roli favorita

Splnit roli favorita nebývá vždy lehké. Stolní tenisté KST Robot Metalfin Hustopeče to v úvodních dvou zápasech čtvrtfinále play-off české Extraligy stoprocentně zvládli. Jihomoravský celek si v domácím prostředí poradil s SKST Charvát Baník Havířov a je teď jedno vítězství od postupu mezi čtyři nejlepší kolektivy české Extraligy mužů ve stolním tenisu. Série, která se hraje na tři vítězná utkání, se počátkem příštího týdne přestěhuje do Havířova.

Hustopeče vykročily do semifinále play-off

Stolní tenisté KST Robot Metalfin Hustopeče dosáhli ve čtvrtfinále play-off české Extraligy mužů druhého vítězství. Favorizovaný jihomoravský celek dnes v domácím prostředí porazil SKST Charvát Baník Havířov 4:1 a vede ve čtvrtfinálové sérii nad svým soupeřem 2:0. Ústřední postavou utkání byl opět Bai He, který se postaral o dva body hustopečského týmu. Velmi důležité bylo i vítězství Marka Kláska nad Michalem Benešem, díky kterému se KST Robot Metalfin dostal poprvé v utkání do vedení.

Počet záznamů: 347

<< <   1 2 3 4 5 6 7 ...   > >>   [21 ... 40 z 347]