El Niňo vede ve finále 2:0

Hráči pražského El Niňa dokázali po vyrovnaném průběhu strhnout vítězství na svou stranu i ve druhém finálovém utkání extraligy mužů. Stejně jako včera se o vítězi rozhodovalo až v závěrečné čtyřhře a hosté byli úspěšní v opět novém složení. Po vítězství je El Niňo nejblíže titulu ve své historii - stačí již jen jedno vítězství. Start Horní Suchá však již v příštím utkání v Praze bude moci postavit českou jedničku Petra Korbela.

El Niňo vyhrálo úvodní utkání

Úvodním utkáním v Havířově začala finálová série extraligy mužů mezi dvěma nejlepšími družstvy základní části Startem Horní Suchá a El Niněm Praha. Domácí hráči se museli obejít bez Petra Korbela, který startuje v Japonsku na Super Circuit a k dispozici by měl být až od třetího utkání, které se hraje v Praze.

Slavoj vyhrál úvodní utkání o extraligu žen

O víkendu byla na programu úvodní utkání ligových kvalifikací. Blíže postupu do extraligy žen je po vítězství 7:3 Slavoj Praha, v boji o udržení ve 3.lize mužů remizovaly Strakonice s Litvínovem 9:9.

Ženy Startu Horní Suchá mistryněmi ČR

Ve finále extraligy žen zvítězily i v druhém utkání hráčky Startu Horní Suchá a poprvé se staly vítězkami extraligy žen a mystryněmi ČR. Družstvo Hodonína držela nad vodou Alena Vachovcová, ani její tři body však k vítězství nevedly.

Robot Mokré Lazce vítězí v Extralize do 21 let

Extraligu hráčů do 21 let organizovala Asociace profesionálních klubů. Letos se hrál 1. ročník, který se setkal s kladným ohlasem všech zúčastněných mužstev. Vyvrcholením celé soutěže bylo 3. rozhodující utkání finále Play-off mezi domácím Charvátem Baník Havířov a hosty z Robotu Mokré Lazce.

Hráči béčka Mokrých Lazců vyhráli 1.ligu

Již podruhé za sebou zůstali hráči AŠ Josyma Mladé Boleslavi před branami postupu do extraligy mužů. Před sezónou se posílili o Aleše Hanla a měli nejvyšší ambice. Vítězství jim však sebral den ode dne se zlepšující tým mladíků kolem opory Tomáše Janáska.

Ženy Startu Horní Suchá blízko titulu

Vítězky základní části extraligy žen, hráčky Startu Horní Suchá, udělaly v úvodním utkání finálové série o titul Mistra ČR významný krok k vítězství. Na půdě obhájkyň titulu z Hodonína zvítězily 5:2 a k zisku titulu jim chybí jedno vítězství ze dvou utkání na domácí půdě.

Extraliga muži - 2.utkání o 3. místo

Odveta utkání o 3.místo byla vyrovnanější a dramatičtější než 1. utkání, které NH Ostrava vyhrála doma 4:2.

Extraliga muži - utkání o 3. místo

3. místo a tím postup do Superligy v příští sezóně je v sázce v utkání TJ NH Ostrava-Robot Mokré Lazce, série se hraje na 2 vítězná utkání.

V čele extraligy do 21 let Havířov

Druhý turnaj extraligy mužů do 21 let se hrál o víkendu v Ostravě. Turnaj byl ovlivněn neúčastí bratrů Kleprlíků v družstvu Mokrých Lazců, které se z čelných pozic po prvním turnaji propadly na 4.místo. Na turnaji neprohrály Vítkovice a posunuly se na druhé místo za Havířov.

NH Ostrava porazila Mokré Lazce a je druhá v Extralize

Hráči Robotu Mokré Lazce, kteří v úvodu soutěže potrápili oba finalisty loňské sezóny, podlehli ve čtvrtém kole Extraligy mužů svému ostravskému soupeři. NH Ostrava se díky vítězství dostala na druhé místo tabulky. Zbývající dvě utkání vyhráli hostující favorité.

V čele Extraligy do 21 let tři družstva s devíti body

První ze tří turnajů Extraligy mužů do 21 let se hrál poslední prázdninový víkend v Havířově. Soutěž hrají hráči družstev Extraligy mužů, kteří jsou mladší 21 let, starší hráči můžou nastoupit v 1/3 utkání. Této možnosti využily NH Ostrava (Diduch proti Mokrým Lazcům a Horní Suché) a Mokré Lazce (Janásek proti Horní Suché).

Novinkou extraligy stolních tenistů jsou tříčlenná družstva

Nezvykle brzy, již v úterý 19. srpna, odstartuje čtvrtý ročník extraligy stolních tenistů. Soutěže se zúčastní šest družstev, o jedno méně než vloni, ačkoli záměrem i dlouhodobým cílem Asociace profesionálních klubů je start osmi týmů. To se však podařilo zatím jen v druhém ročníku.

Počet záznamů: 333

<< <   ... 12 13 14 15 16 17   > >>   [321 ... 333 z 333]