Ohlédnutí za Extraligou mužů ve stolním tenisu

Na “českých stolech“ nastal klid zbraní. Extraligoví stolní tenisté si užívají zaslouženou dovolenou, než se pustí do přípravy na novou soutěžní sezonu. My se ještě k uplynulému ročníku české nejvyšší soutěže, kterou "zastřešuje" Asociace profesionálních klubů ČR, vrátíme v obsáhlém rozhovoru s ředitelem Extraligy mužů ve stolním tenisu Martinem Bajtlerem.

Bai He je na Slovensku spokojený

Už se může v české Extralize cítit doslova jako doma. V české nejvyšší soutěži hraje již za svůj třetí extraligový tým, po “mateřském“ ŠKST Bratislava a STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod teď Bai He obléká dres celku z jižní Moravy KST Robot Metalfin Hustopeče. Šestadvacetiletý slovenský reprezentant si tuto změnu pochvaluje, přiblížil se svému bydlišti, slovenské Stupavě, kde v současné době se svou přítelkyní, trenérem a rodiči žije.

Sokol Králův Dvůr v extraligovém poločase

Sokol Králův Dvůr patřil v minulých sezónách k absolutní špičce české Extraligy. Po mistrovském titulu v sezóně 2011/2012 přišlo loňské druhé místo. Do letošní extraligové sezóny vstoupil Sokol výrazně oslaben o své velké opory, české reprezentanty Lubomíra Jančaříka a Pavla Širučka. V polovině základní části soutěže se stolní tenisté Králova Dvora nacházejí na šestém místě tabulky. Zajímalo nás, co tomu říká a jaké plány má pro druhou část sezóny hlavní sponzor a první muž tohoto středočeského klubu v jedné osobě Roman Rujder.

Návrat Josefa Šimončíka do české Extraligy

Má nálepku skvělého „týmového“ hráče, který nezkazí žádnou „legraci.“ Pro každého trenéra je nesmírně cenným hráčem. I když se může pochlubit singlovým titulem mistra České republiky z roku 2009, své největší úspěchy dosáhl v soutěžích družstev. Ne náhodou Josefa Šimončíka „ulovil“ před novým ročníkem české Extraligy ambiciózní klub z Vysočiny – STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Počet záznamů: 4

<< <   1   > >>   [1 ... 4 z 4]