Marketing a sponzoři

Vážení přátelé, milí pingpongáři. Takhle nějak jsem začínal před rokem svůj první článek.

JMB-STEEL - nový partner ČAST

Vážení přátelé, milí pingpongáři, dovolte mi, abych vám představil našeho nového partnera Je to firma JMB-STEEL. Společnost byla založena v roce 1992 pod obchodním jménem JMB a patří k hlavním dodavatelům žáruvzdorné nerezové oceli. Sídlo a sklady společnosti jsou umístěny ve Frýdku‑Místku

Aromaterapie Karel Hadek - nabídka produktů

Vážení přátelé, náš partner připravil pro všechny hráčky, hráče, příznivce a fanoušky zajímavou nabídku na své produkty. Máme možnost nakoupit produkty se slevou 20 procent. Jelikož je ovšem nabídka firmy velmi široká budu se snažit vám postupně některé zajímavé produkty představit.

RESPIRO - nová trička

Vážení přátelé, náš partner připravil pro všechny hráčky, hráče, příznivce a fanoušky novou kolekci triček s motivem ping-pongu.

KRYSTAL AQUAMARIN - nový partner ČAST

Vážení přátelé, milí pingpongáři, dovolte mi, abych vám představil dalšího našeho partnera. Je to firma Krystal Aquamarin s.r.o.– výhradní dovozce Originálních Bach® květů a RESCUE ®

JKD SPED - nový partner ČAST

Vážení přátelé, milí pingpongáři, dovolte mi, abych vám představil našeho nového partnera. Je to spediční firma JKD SPED. Jedná se o českou spediční společnost orientovanou na malé a střední firmy.

Aromaterapie Karel Hadek - nový partner ČAST

Vážení přátelé, milí pingpongáři, dnes bych vám chtěl představit dalšího našeho nového partnera, firmu Aromaterapie Karel Hadek. Tato firma patří ke špičce ve svém oboru a Karel Hadek patří k ikonám a prvním propagátorům aromaterapie u nás. Určitě doporučuji pro více informací firemní web (www.karelhadek.eu).

RESPIRO - NOVÝ PARTNER ČAST

Firma RESPIRO je ryze česká firma, která se zabývá výrobou outdoorového oblečení a také výrobou tašek a batohů, které vyrábí ze speciálních materiálů a v exkluzivním designu. Více se dovíte na jejich webu (www.respiroclothing.com).

Marketing a sponzoři

Vážení přátelé, milí pingpongáři, jsem velmi rád, že jsme se s Výkonným výborem dohodli na vzájemné spolupráci v oblasti marketingu. To mi umožňuje, abych se po krátké (asi 12leté) odmlce vrátil zpět mezi stolní tenisty. Sice na jiné pozici než jak jsem končil, ale zato na pozici, kde mohu stolnímu tenisu pomoci. Alespoň doufám, že to tak bude. Pevně věřím, že využiji zkušeností, které jsem získal v oblasti marketingu zejména při spolupráci se značkou SOUDAL.

Počet záznamů: 9

<< <   1   > >>   [1 ... 9 z 9]
Czech Open 2014
Partneři
Joola Poháry Bauer FERATT JMB - STEEL JKD-SPED Ha-vel