Extraliga: Sokol Hradec Králové 2 Imeda - TJ Ostrava KST 4:2

V dohrávaném utkání 4. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu vyhrál Sokol Hradec Králové 2 Imeda nad celkem TJ Ostrava KST 4:2 a připsal si do tabulky první vítězství v letošní sezóně. Televizní zápas rozhodly dva klíčové momenty: důležitý bod Tomáše Demka v duelu s ostravskou jedničkou Jakubem Crhou a nešťastné zranění Tomáše Karáska v závěrečné dvouhře celého střetnutí.

El Niňo doma s Havířovem nezaváhalo

V jediném sobotním utkání české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu zvítězil celek SF SKK El Niňo Praha nad SKST Baník Havířov Charvát 4:0. Obhájce mistrovského titulu tentokrát nastoupil v kompletním složení a potvrdil roli favorita. Dva body Pražanů vybojoval Antonín Gavlas ml., po jednom přidali Tomáš Tregler a Michal Obešlo.

Páteční extraligové zápasy v režii domácích celků

Také páteční zápasy české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu přinesly vítězství favorizovaných domácích týmů. Na čele extraligové tabulky se tak usadily s plným bodovýn ziskem ze čtyř utkání STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod a KST Robot Metalfin Hustopeče. Bez ztráty bodu jsou i další favorité DTJ Hradec Králové a SF SKK El Niňo Praha. Tyto celky však zatím odehrály o jeden respektive o dva zápasy méně.

Čtvrteční Extraliga mužů: Hustopeče – Králův Dvůr 4:2

Čtvrteční zápasy české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu skončily úspěchem domácích celků. V “televizním“ utkání porazil KST Robot Metalfin Hustopeče úřadujícího českého vicemistra Sokol Králův Dvůr 4:2. Ambiciózní klub z Vysočiny, STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, si velice rychle poradil s nekompletním Slavojem Severotuk Ústí nad Labem, když svému soupeři nepovolil uhrát jediný set.

Sokol Králův Dvůr hraje zítra v Hustopečích

Dvě čtvrteční utkání odstartují program druhého dějství české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Televizní zápas v Hustopečích nabídne od 17:30 hodin zajímavý souboj domácího celku KST Robot Metalfin s úřadujícím českým vicemistrem Sokolem Králův Dvůr. O půl hodiny později začne utkání STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem.

“Televizní“ zápas pro KST Robot Metalfin Hustopeče

V úterním “televizním“ utkání české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu prohrál SKST Baník Havířov Charvát s celkem KST Robot Metalfin Hustopeče 1:4. Největší oporou nově vytvořeného hustopečského týmu byl Bai He. Tento slovenský hráč čínského původu se postaral o dva body hostujícího celku, i když v úvodním singlu se s Ivanem Karabcem na vítězství hodně nadřel.

Extraliga: Havířov veze vítězství z Hradce Králové

V jediném nedělním utkání české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu prohrál Sokol Hradec Králové 2 Imeda s celkem SKST Baník Havířov Charvát 1:4. Předehrávku 3. kola rozhodli bývalý čs. reprezentant Marek Čihák a mladý slovenský stolní tenista Jakuba Fígeľ. Oba tito hráči vybojovali pro havířovský tým po dvou bodech. Za domácí Sokol dokázal bodovat pouze Ukrajinec Andriy Sitak, ale to bylo na daleko vyrovnanější havířovský tým málo.

Sobotní Extraliga: Marek Čihák porazil Šimončíka

Třemi zápasy dnes pokračovala Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu. Dařilo se v nich hostujícím celkům, o což se postaraly STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod a DTJ Hradec Králové. Oba týmy zatím potvrzují své ambice, po dvou zápasech mají na kontě plný bodový zisk. Třetí sobotní utkání mezi Slavojem STZ Ústí nad Labem a pražskou Kotlářkou skončilo po třech a půl hodinách nerozhodně 3:3.

Favorizované celky v úvodním kole nezaváhaly

Čtyřmi zápasy byl dnes večer zahájen nový ročník české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Favorizované celky v pátečních utkáních nezaváhaly. Obhájce mistrovského titulu, SF SKK El Niňo Praha, smetl Sokol Hradec Králové 2 Imeda 4:0. Stejně hladce vyhrál STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod v Ostravě.

V pátek začíná Extraliga mužů ve stolním tenisu

Opona se zvedá. Čtyřmi zápasy odstartuje v pátek 30. srpna nový ročník české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu, který přináší celou řadu podstatných změn a novinek. Českou nejvyšší soutěž bude hrát v sezóně 2013/2014 deset družstev, mistrovský titul obhajují stolní tenisté Stavební fakulty SKK El Niňo Praha.

Návrat Josefa Šimončíka do české Extraligy

Má nálepku skvělého „týmového“ hráče, který nezkazí žádnou „legraci.“ Pro každého trenéra je nesmírně cenným hráčem. I když se může pochlubit singlovým titulem mistra České republiky z roku 2009, své největší úspěchy dosáhl v soutěžích družstev. Ne náhodou Josefa Šimončíka „ulovil“ před novým ročníkem české Extraligy ambiciózní klub z Vysočiny – STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Oddíl stolního tenisu TJ Sokol Hradec Králové se již dlouhodobě soustřeďuje na práci s mládeží. V posledních čtyřech letech oddíl vždy přivezl medaili z mistrovství České republiky družstev. Ve více než osmdesátileté historii je současnost to nejúspěšnější, co oddíl dosáhl. V nadcházející sezóně bude mít oddíl tři ligové soutěže dospělých. Základ extraligového týmu TJ Sokol Hradec Králové 2 IMEDA tvoří stejný trojlístek hráčů jako v loňském roce: Andryi Sitak, Tomáš Demek a Michal Lebeda ml.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Klub stolního tenisu TJ Ostrava je nástupcem klubu TJ NH Ostrava založeného v roce 1952. Patří mezi nejstarší a nejúspěšnější kluby v České republice. Mezi jeho největší úspěchy patří postup do čtvrtfinále Poháru mistrů evropských zemí v roce 1997, čtvrtfinále Poháru ETTU v roce 1998, tituly Mistra ČR družstev mužů 1996 a 1998, a vítězství v Českém Poháru v letech 1995 a 1997. Cílem současného extraligového celku je hra o klidný střed tabulky s možností testování mladých hráčů.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Po čtrnácti úspěšných extraligových sezónách se Robot stěhuje z mokrolazecké Sokolovny, která již dosloužila, a snad ji čeká rozsáhlá rekonstrukce. Před touto sezónou došlo k velmi zajímavému propojení dvou českých a nejlepšího slovenského klubu, a uvidíme, jak se tento svazek osvědčí, a čím Extraligu překvapí. Cílem je dlouhodobé silné spojení, využití výborného zázemí v Hustopečích, a naplnění touhy usadit se na český extraligový trůn. Letošní sezóna by měla být tou zahřívací, přesto je cílem medaile. A v dalších ročnících se uvidí. Nechme se překvapit.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Říká se, že pro nováčky je druhá sezóna kritická. Ústečtí stolní tenisté sehráli při své premiéře v nejvyšší soutěži vydařenou partii a jen o vlásek jim utekla účast v play.off. Pro nadcházejí ročník české Extraligy má Slavoj Severotuk Ústí nad Labem k dispozici stejný hráčský kádr. V něm nechybí mladí odchovanci klubu Jakub Seibert a Tomáš Polanský. A cíle? Pokusit se vylepšit umístění z loňské sezóny, což by znamenalo start v play-off. Úkol hodně těžký, leč určitě ne nereálný.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

SKST Charvát Baník Havířov patří k zakládajícím klubům nejvyšší české soutěže stolních tenistů. Tradiční účastník Extraligy, který se pyšní výbornou prací s mládeží, se v české Extralize pohybuje od jejího vzniku v roce 2000. V hráčském kádru havířovského celku došlo k jedné podstatné změně, Z klubu odešel odchovanec Baníku Jakub Crha, za něhož příšel bývalý vynikající čs. reprezentant Marek Čihák. Stolní tenisté SKST Charvát Baník Havířov mají neměnné cíle, i v nadcházející sezóně 2013/2014 nechtějí v play-off.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Stolní tenisté SK Kotlářka Praha patřili v minulých letech k pravidelným účastníkům play-off české Extraligy. Před novou sezónou však hráčský kádr pátého celku loňského extraligového ročníku doznal podstatných změn. Mužstvo opustili David Reitšpies, Marek Obešlo (oba přešli do pražského El Niňa) i František Obešlo. Oslabenou Kotlářku letos opět povede Petr Kaucký. Vedle tohoto zkušeného borce se v těžkých extraligových zápasech představí juniorští reprezentanti Tomáš Málek a Stanislav Kučera, kteří chtějí naplno využít svojí šance hrát Extraligu.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Stejně jako v loňské sezóně bude mít metropole Královéhradeckého kraje v nadcházejícím ročníku české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu dva zástupce. Dnes představíme celek DTJ Hradec Králové, který vloni skončil čtvrtý, tedy hned za trojlístkem medailistů. A vzhledem k posílení hráčského kádru se dá od stolních tenstů DTJ Hradec Králové očekávat útok na medailové příčky.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Velké ambice, výborné ekonomické zázemí a skvělá divácká podpora, to vše charakterizuje nový klub na české scéně - STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod. Klub z Vysočiny hned ve své premiérové sezóně v české nejvyšší soutěži dosáhl na "pomyslné" stupně vítězů. A po vydatném letním posílení hráčského kádru může STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod směle pomýšlet na příčky nejvyšší.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Úřadující vicemistr, Sokol Králův Dvůr, vstoupí do nového ročníku české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu citelně oslabený. Středočeský klub opustili dva mladí reprezentanti České republiky Lubomír Jančařík a Pavel Širuček. Královodvorský Sokol tak bude v nadcházející soutěžní sezóně 2013 - 2014 spoléhat na trojlístek zkušených hráčů, který stál na počátku jeho spanilé cesty do exraligových výšin.

Počet záznamů: 347

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...   > >>   [101 ... 120 z 347]