Čtvrteční Extraliga mužů: Hustopeče – Králův Dvůr 4:2

Čtvrteční zápasy české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu skončily úspěchem domácích celků. V “televizním“ utkání porazil KST Robot Metalfin Hustopeče úřadujícího českého vicemistra Sokol Králův Dvůr 4:2. Ambiciózní klub z Vysočiny, STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, si velice rychle poradil s nekompletním Slavojem Severotuk Ústí nad Labem, když svému soupeři nepovolil uhrát jediný set.

Sokol Králův Dvůr hraje zítra v Hustopečích

Dvě čtvrteční utkání odstartují program druhého dějství české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Televizní zápas v Hustopečích nabídne od 17:30 hodin zajímavý souboj domácího celku KST Robot Metalfin s úřadujícím českým vicemistrem Sokolem Králův Dvůr. O půl hodiny později začne utkání STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem.

“Televizní“ zápas pro KST Robot Metalfin Hustopeče

V úterním “televizním“ utkání české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu prohrál SKST Baník Havířov Charvát s celkem KST Robot Metalfin Hustopeče 1:4. Největší oporou nově vytvořeného hustopečského týmu byl Bai He. Tento slovenský hráč čínského původu se postaral o dva body hostujícího celku, i když v úvodním singlu se s Ivanem Karabcem na vítězství hodně nadřel.

Extraliga: Havířov veze vítězství z Hradce Králové

V jediném nedělním utkání české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu prohrál Sokol Hradec Králové 2 Imeda s celkem SKST Baník Havířov Charvát 1:4. Předehrávku 3. kola rozhodli bývalý čs. reprezentant Marek Čihák a mladý slovenský stolní tenista Jakuba Fígeľ. Oba tito hráči vybojovali pro havířovský tým po dvou bodech. Za domácí Sokol dokázal bodovat pouze Ukrajinec Andriy Sitak, ale to bylo na daleko vyrovnanější havířovský tým málo.

Sobotní Extraliga: Marek Čihák porazil Šimončíka

Třemi zápasy dnes pokračovala Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu. Dařilo se v nich hostujícím celkům, o což se postaraly STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod a DTJ Hradec Králové. Oba týmy zatím potvrzují své ambice, po dvou zápasech mají na kontě plný bodový zisk. Třetí sobotní utkání mezi Slavojem STZ Ústí nad Labem a pražskou Kotlářkou skončilo po třech a půl hodinách nerozhodně 3:3.

Favorizované celky v úvodním kole nezaváhaly

Čtyřmi zápasy byl dnes večer zahájen nový ročník české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Favorizované celky v pátečních utkáních nezaváhaly. Obhájce mistrovského titulu, SF SKK El Niňo Praha, smetl Sokol Hradec Králové 2 Imeda 4:0. Stejně hladce vyhrál STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod v Ostravě.

V pátek začíná Extraliga mužů ve stolním tenisu

Opona se zvedá. Čtyřmi zápasy odstartuje v pátek 30. srpna nový ročník české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu, který přináší celou řadu podstatných změn a novinek. Českou nejvyšší soutěž bude hrát v sezóně 2013/2014 deset družstev, mistrovský titul obhajují stolní tenisté Stavební fakulty SKK El Niňo Praha.

Extraliga mužů ve stolním tenisu odstartuje 30. srpna

Deset účastníků a celou řadu novinek nabídne 14. ročník české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Mistrovský titul v něm budou obhajovat stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha. Definitivní podobu nejvyšší české soutěže posvětila valná hromada APK (Asociace profesionálních klubů České republiky).

Bitva o český titul aneb fotogalerie Františka Zálewského

Letošní finále play-off české extraligy vyvrcholilo třetím zápasem v Králově Dvoře. Domácí Sokol podlehl pražskému El Niňu po velkém boji 3:4 a definitivně ztratil naději na obhajobu mistrovského titulu. Atmosféru v královodvorské sokolovně přibližují snímky Františka Zálewského.

Josef Plachý ml.: Rozhodla větší vyrovnanost našeho týmu

Česká extraliga stolních tenistů má starovoného krále. Po roce se na český trůn vrátili stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha, kteří v letošní finálové sérii porazili Sokol Králův Dvůr 3:0 na zápasy. Rozhodující, třetí vítězství pražského celku se zrodilo v pondělí večer v královodvorské sokolovně.

Titul se vrací po roce na pražskou Kotlářku

Finálová série play-off české extraligy se přestěhovala do královodvorské sokolovny. Domácí Sokol měl poprvé výhodu domácího prostředí. Slibně rozehrané utkání však nedotáhl do vítězného konce, El Niňo dokázalo otočit z 1:3 na 4:3 ve svůj prospěch. Vyhrálo celou finálovou sérii 3:0 na zápasy a po roce se vrátilo na český trůn. Je to již osmý titul stolních tenistů pražského klubu v historii české extraligy.

Pražské El Niňo vede nad obhájcem titulu 2:0 na zápasy

Stolní tenisté SF SK El Niňo Praha jsou jedno vítězství od zisku osmého titulu mistra České republiky družstev ve stolním tenisu. Svěřenci trenéra Josefa Plachého ml. dnes ve druhém utkání finálové série play-off extraligy mužů ve stolním tenisu porazili Sokol Králův Dvůr 4:2. Na jejich vítězství se podíleli všichni čtyři hráči, které kouč Pražanů poslal do hry. Naopak v dresu obhájce mistrovského titulu dnes dokázal bodovat pouze výborně hrající Lubomír Jančařík.

Středeční drama objektivem Františka Zálewského

Úvodní zápas finálové série play-off o titul mistra České republiky 2012/2013 přinesl velké drama. Až v závěrečné čtyřhře strhla dvojice Tomáš Konečný - Tomáš Tregler vítězství na stranu domácího celku. Sedminásobný český šampión, SF SKK El Niňo Praha, tak ve středu večer porazil obhájce titulu, Sokol Králův Dvůr, nejtěsnějším poměrem 4:3.

El Niňo vede ve finále 1:0!

Zaplněná Kotlářka a vyrovnané klání dvou nejlepších celků v České republice, to byl první finálový večer mužské extraligy. Diváci v herně i doma u internetového vysílání ČT se bavili špičkovým stolním tenisem. Antonín Gavlas a závěrečná čtyřhra = správný recept El Niňa na vítězství.

Sledujte finále extraligy mužů na internetu

Dnes, 29. května 2013, začíná finálová série play-off extraligy mužů. Sledujte utkání mezi SF SKK El Niněm Praha a Sokolem Králův Dvůr živě na internetu.

Finále extraligy mužů začíná již za necelý týden

Již za 6 dní, ve středu 29. května 2013 v 18 hodin, začíná finále play-off extraligy mužů. Vítěz základní části SF SKK El Niňo Praha vyzve obhájce titulu Sokol Králův Dvůr. Finálová série se hraje na 3 vítězná utkání z pěti možných.

Vítězství v extralize žen slaví Břeclav!

V pátém rozhodujícím finálovém zápase se bojovalo o každý míček. Napínavé utkání se rozhodlo až v samém závěru. Chladnější hlavu prokázaly hráčky z ciziny. Za hostující celek si rozhodující body připsaly Éllöová a Sawettabutová.

O mistryních rozhodne až páté utkání!

Ve finále Extraligy žen je srovnáno na 2 : 2. Ve čtvrtém utkání dokázala uhrát domácí Břeclav pouze jeden zápas. O titulu se rozhodne v Hodoníně.

Břeclav má k titulu blíž!

V pondělí 29. dubna pokračovalo finále Extraligy žen třetím utkáním v Hodoníně, za nerozhodnutého stavu 1: 1.

Ve finále žen je srovnáno!

Hodonín vedl ve finálové sérii 1:0, ale Břeclav naplno využila domácího prostředí a srovnala stav série. Největší hvězdou byla hráčka hostujícího celku. Hana Matelová opět ovládla všechny tři duely, do kterých nastoupila, ale na vítězství Hodonína to nestačilo.

Počet záznamů: 333

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...   > >>   [101 ... 120 z 333]