HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY

BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM. Ve dnech 9. – 15. srpna 2014 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky, kterého se zúčastnilo 31 žáků a žákyň ročníků 2001 - 2004. Pestrý a náročný tréninkový program probíhal pod vedením trenérů České asociace stolního tenisu (ČAST) Tomáše Vrňáka, Pavla Steffka, Martina Pytlíka a Martina Linerta a kondičních trenérů Martiny Moudré a Radka Onderky.

Satelity v Havířově a Hluku zahajují novou sezónu mládeže

Již 22.ročník mezinárodních turnajů ve stolním tenisu SATELIT 2014 v Havířově 21. - 22.8.2014 a v Hluku 24.-25.8.2014 zahájí letošní novou sezónu mládeže. Turnaje se letos budou opět počítat do žebříčku ČR mládeže.

Projekt výběru a přípravy talentované mládeže

Trenérsko-metodická komise České asociace stolního tenisu v součinnosti s KM ČAST připravila projekt, jehož cílem je podchytit talentované hráče stolního tenisu a cíleně ovlivňovat jejich rozvoj tak, aby se v budoucnosti stali úspěšnými hráči na vrcholové úrovni. Dlouhodobě ovlivňovat nárůst jejich výkonnosti v součinnosti s jejich osobními trenéry podle nejnovějších poznatků ze sportovní přípravy talentované mládeže v našem sportu.

V srpnu opět turnaje SATELITE TOUR

Na třech “tradičních“ místech se v srpnu uskuteční mezinárodní série turnajů dětí a mládeže ve stolním tenisu, která nese oficiální název SATELITE TOUR 2014 (Satelit 2014). Letošní, již 22. ročník Satelitu, odstartuje úvodním podnikem 21. a 22. srpna v Havířově, 24. a 25. srpna se bude hrát ve sportovní hale v Hluku na Moravě a závěrečný díl této oblíbené letní soutěže se uskuteční 27. a 28. srpna ve slovenských Topolčanech.

ITTF Hopes 2014 – Otočec, Slovinsko

Na letošní kemp a turnaj Hopes, pořádaný ITTF byli nominováni, jako každý rok, 2 hráči z ročníku 2002 – Niamh Štricová (TTC Slaný) a Tomáš Martinko (KST Ostrava). Kempu se zúčastnilo celkem 23 kluků a 24 děvčat, dohromady z 28 zemí.

Ohlédnutí za Extraligou mužů ve stolním tenisu

Na “českých stolech“ nastal klid zbraní. Extraligoví stolní tenisté si užívají zaslouženou dovolenou, než se pustí do přípravy na novou soutěžní sezonu. My se ještě k uplynulému ročníku české nejvyšší soutěže, kterou "zastřešuje" Asociace profesionálních klubů ČR, vrátíme v obsáhlém rozhovoru s ředitelem Extraligy mužů ve stolním tenisu Martinem Bajtlerem.

Tomáš Martinko a Niamh Štricová na kempu ITTF Hopes

Tomáš Martinko z TJ Ostrava a Niamh Štricová (STC Slaný) jsou v doprovodu trenéra Tomáše Vrňáka na tréninkovém kempu mladých stolních tenistů ITTF World Hopes 2014, který od 9. do 15. června hostí slovinské město Otočec. Jde o speciální soustředění pro vybrané hráče a hráčky ročníků 2002 a 2003 v rámci projektu Mezinárodní federace stolního tenisu ITTF Global Junior Programs.

Valenta a Záděrová ovládli Velkou cenu Prahy

Ve Sportovním areálu Club Hotelu Praha – Průhonice se uskutečnil jubilejní 10. ročník mezinárodního turnaje mládeže ve stolním tenisu Velká cena Prahy 2014. V šestnácti vypsaných soutěžních disciplínách se představilo celkem 285 hráčů a hráček z dvanácti evropských zemí. Z českých zástupců si vedli nejlépe Jan Valenta z TSM Kladno a Linda Záděrová z TTC MS Brno, kteří v Praze získali ve svých věkových kategoriích singlové tituly. Mladá brněnská stolní tenistka ovládla společně s Andreou Hnojskou (TJ Klatovy) i soutěž dvoučlenných družstev.

Návrh rozdělení hráčů do RCM pro sezónu 2014/2015

Dnes bylo zveřejněno rozdělení hráčů do RCM pro sezónu 2014/2015.

BTM nejmladšího žactva: Bělík a Záděrová

Ve Vlašimi bylo dnes dopoledne zahájeno závěrečné mistrovství České republiky mládeže ve stolním tenisu 2014. Ještě než propukly na dvanácti stolech boje v kategorii mladšího žactva, vyhlásil předseda komise mládeže ČAST Martin Linert konečné výsledky BTM v nejmladší věkové kategorii pro sezónu 2013/2014. Poháry a diplomy třem nejlepším předali starosta města Vlašim a senátor Luděk Jeništa a předseda ČAST Zbyněk Špaček. První místo získali Šimon Bělík z TJ Ostrava KST a Linda Záděrová z TTC MS Brno.

Letošní kempy budoucích olympioniků ve fotoklipu

Ani dosavadní letošní kempy budoucích olympioniků, které se konaly v termínech 27. 2. - 2. 3. a 1. - 4. 5. 2014 vždy ve Vlašimi, neunikly fotoaparátům.

HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY

TRÉNINKOVÝ KEMP VLAŠIM III. Ve dnech 1. až 4. května 2014 se ve Vlašimi uskutečnil další tréninkový kemp projektu Hledáme budoucí olympioniky. Kempu se zúčastnilo šestadvacet žáků a žákyň ročníků 2001 – 2004 pod vedením trenérů Tomáše Vrňáka, Martina Linerta, Martina Pytlíka, Petra Synka a Hany Valentové. V pátek a v sobotu se kempu aktivně zúčastnila též reprezentační trenérka České republiky kategorie kadetek Andrea Botková. Na účastníky kempu tak čekal velmi pestrý a náročný tréninkový program, který všichni úspěšně zvládli.

KT dorostu: Martin Koblížek a Kristýna Štefcová

Martin Koblížek (Sokol Hradec Králové 2) a Kristýna Štefcová (Linec AG Froschberg) vyhráli Kontrolní turnaj dorostenecké kategorie, který se uplynulou neděli uskutečnil v Praze. "Turnaj pravdy" se, bohužel, neobešel bez četných omluvenek. V soutěži dorostenců dokonce chyběli čtyři nejlepší hráči této věkové kategorie… Na stupně vítězů Martina Koblížka “doprovodili“ starší žák Jiří Martinko (TJ Ostrava KST) a Petr Brož (Sokol Hradec Králové 2). V turnaji dorostenek patřilo druhé místo Michaele Keroušová z SKST Vlašim, třetí skončila Kamila Sikorová z SKST Baník Havířov.

HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY 2014

Vážení sportovní přátelé, na tréninkový kemp projektu HLEDÁME BUDOUCÍ OLYMPIONIKY 2014, který se uskuteční ve dnech 1. - 4 .května 2014 ve Vlašimi, byli nominováni následující hráči a hráčky:

Prvenství Kristýny Štefcové v rakouském Linci

Ve dnech 18. až 21. dubna 2014 se v TIPS Aréně v rakouském Linci uskutečnil 14. ročník mezinárodního turnaje mládeže Austrian Sparkasse Youth TT – Championships, kterého se v konkurenci 359 hráčů a hráček z pětadvaceti zemí zúčastnilo též sedmatřicet mladých stolních tenistů a stolních tenistek z České republiky.

KT mladšího žactva: Jan Valenta a Zdena Blašková

Jan Valenta z TSM Kladno a Zdena Blašková z TJ Libín 1096 Prachatice vyhráli Kontrolní turnaj mladšího žactva ve stolním tenisu, který se v sobotu uskutečnil v Hradci Králové. Třináctiletá Zdena Blašková nenašla v „turnaji pravdy“ jedinou přemožitelku a za celý den ztratila pouhé dva sety. Za suverénní Zdenou Blaškovou si druhé místo vybojovala Gabriela Štěpánová (Sokol Děhylov), třetí skončila Aneta Bošinová (SKST Vlašim). Soutěž mladších žáků měla daleko vyrovnanější průběh. O prvenství Jana Valenty z TSM Kladno před Tomášem Martinkem (TJ Ostrava KST) rozhodl výsledek vzájemného zápasu těchto dvou nejlepších účastníků turnaje. Bronzový stupínek patřil Filipu Černotovi z AC Sparta Praha.

Průběžné výsledky KT mladšího žactva

V Hradci Králové se dnes po ceký den hraje Kontrolní turnaj mladšího žactva ČR ve stolním tenisu. Soutěž nejlepších dvanácti hráčů a hráček této věkové kategorie, respektive průběžné výsledky tohoto turnaje, můžete "sledovat" na webových stránkách České asociace stolního tenisu (ČAST). Stačí jen "kliknout" na níže uvedený odkaz.

KT v Havířově: Jiří Martinko a Kateřina Čechová

Jiří Martinko z TJ Ostrava KST a Kateřina Čechová (SKST Baník Havířov) vyhráli Kontrolní turnaj kategorie staršího žactva, který se uplynulou neděli uskutečnil v Havířově. Za suverénním Jiřím Martinkem, jenž v „soutěži pravdy“ nenašel přemožitele, skončili na stupních vítězů druhý Vlastimil Buben (Sokol Hradec Králové 2) a třetí Ondřej Lapčík (KST Zlín). Kateřina Čechová v Havířově klopýtla jen jednou, ve skupině s Klárou Ševčíkovou, v dalším průběhu turnaje již nezaváhala a zaslouženě vybojovala prvenství. O druhém a třetím místě Zdeny Blaškové a Anežky Ilčíkové rozhodl vzájemný zápas, který vyhrála věkem ještě mladší žákyně z Prachatic.

Sledujte živě LIVE STREAM z TOP 12 staršího žactva v Havířově neděle 6.4.2014 od 9.oo

SKST Baník Havířov pro Vás připravil internetový přenos z TOP 12 staršího žactva. Neděle 6.4.2014 od 9.oo na You Tube kanále SKST Baník Havířov !!!

Dorostenecké tituly pro Kotlářku A a Havířov

V Ostravě v neděli vyvrcholilo mistrovství České republiky družstev mládeže ve stolním tenisu. Ve sportovní hale na Varenské ulici si mistrovské tituly v dorostenecké kategorii vybojovali chlapci SK DDM Kotlářka Praha A a dívky SKST Baník Havířov. Dorostenci DDM Kotlářka Praha A ve finálovém utkání porazili celek TJ Ostrava KST 3:1. V boji o prvenství v turnaji dorostenek se utkaly, stejně jako v sobotní soutěži starších žákyň, SKST Baník Havířov a SKST Vlašim. I výsledek byl stejný, havířovské dorostenky vyhrály hladce 3:0.

Počet záznamů: 189

<< <   1 2 3 4 5 6 ...   > >>   [1 ... 20 z 189]
Czech Open 2014
Partneři
Joola Poháry Bauer FERATT JMB - STEEL JKD-SPED Ha-vel