DTJ stále bez porážky a je zpět v čele tabulky

Stolní tenisté DTJ Hradec Králové jsou v české Extralize nadále bez porážky. Královéhradecký tým zvládl i dnešní “televizní“ šlágr v Havlíčkově Brodě, kde zvítězil nad STEN marketingem HB Ostrov 4:2. Domácím citelně chyběl Petr Korbel, kterého stále trápí bolesti zad, a tak se žádné velké drama nekonalo. Dva body výborně hrajícího Pavla Širučka byly na kvalitní a vyrovnaný celek DTJ Hradec Králové málo. Hosté se po vítězství v Havlíčkově Brodě vrátili do čela extraligové tabulky.

Ve čtvrtek souboj o první místo v tabulce

Těžká prověrka čeká v nadcházejícím dvojkole české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu na jediného dosud neporaženého účastníka soutěže DTJ Hradec Králové. Ve čtvrtek 23. ledna se královéhradecký tým střetne od 17:30 hodin v Havlíčkově Brodě v atraktivním “televizním“ duelu s domácím STEN marketingem, který vede extraligovou tabulku. Následující den se stolní tenisté DTJ Hradec Králové představí v Hustopečích v souboji s tamním celkem KST Robot Metalfin, jehož ambice v letošní Extralize také míří k nejvyšším příčkám. Jinak je osmé dvojkolo české Extraligy již tradičně roztaženo do pěti hracích dnů.

Bai He je na Slovensku spokojený

Už se může v české Extralize cítit doslova jako doma. V české nejvyšší soutěži hraje již za svůj třetí extraligový tým, po “mateřském“ ŠKST Bratislava a STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod teď Bai He obléká dres celku z jižní Moravy KST Robot Metalfin Hustopeče. Šestadvacetiletý slovenský reprezentant si tuto změnu pochvaluje, přiblížil se svému bydlišti, slovenské Stupavě, kde v současné době se svou přítelkyní, trenérem a rodiči žije.

Sokol Hradec Králové vyhrál v Ostravě

V dohrávaném utkání 14. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu prohrál celek TJ Ostrava KST se Sokolem 2 Hradec Králové Imeda 2:4. “Televizní zápas“ dvou mužstev ze spodní části extraligové tabulky vyzněl pro královéhradecký tým. Za domácí dokázal bodovat pouze Jakub Crha, v hostujícím celku se bodově prosadili všichni hráči, nejvíce jednička Sokola, sedmadvacetiletý Ukrajinec Andriy Sitak.

Sobotní extraligové zápasy v režii favoritů

Česká Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu dnes měla na programu dva zápasy 14. kola základní části soutěže. Obě sobotní utkání skončila jednoznačným úspěchem favorizovaných hostujících celků. Mistrovské SF SKK El Niňo Praha zvítězilo v Havířově 4:0 a stejně hladké výhry dosáhli i bez Petra Korbela stolní tenisté STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod v Ústí nad Labem.

Další remíza stolních tenistů Sokola Králův Dvůr

Pěti zápasy 13. kola dnes pokračovala česká Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu. Čtyřlístek vedoucích týmů tabulky se představil na stolech svých soupeřů. Zatímco DTJ Hradec Králové, SF SKK El Niňo Praha a KST Robot Metalfin Hustopeče bodovaly bez problémů naplno, STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod bez Petra Korbela remizoval v Králově Dvoře s úřadujícím českým vicemistrem 3:3.

Čtvrteční Extraliga: Králův Dvůr – Hustopeče 3:3

V předehrávaném utkání 14. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu remizoval Sokol Králův Dvůr s celkem KST Robot Metalfin Hustopeče 3:3. Souboj sousedů v tabulce měli domácí stolní tenisté i bez zraněného Davida Štěpánka slibně rozehraný. Králův Dvůr vedl v “televizním utkání“ nad svým rivalem 2:0 a 3:2, ale nakonec se musel spokojit s dělbou bodů. Konečnou remízu 3:3 “zařídil“ v závěrečné dvouhře Marek Klásek, který si hladce ve třech setech poradil s Janem Urbánkem.

Pokračuje Extraliga mužů ve stolním tenisu

Po téměř měsíční přestávce se opět naplno roztočí kolotoč zápasů české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Kompletní sedmé dvojkolo české nejvyšší soutěže odstartuje “televizní“ utkání Sokol Králův Dvůr - KST Robot Metalfin Hustopeče, které se uskuteční ve čtvrtek 9. ledna v 17:30 hodin. Dalších pět extraligových zápasů je na programu v pátek 10. ledna, o den později se bude hrát Extraliga v Havířově a v Ústí nad Labem a dvojkolo uzavře v úterý 14. ledna další televizní duel TJ Ostrava KST - Sokol 2 Hradec Králové Imeda.

Extraliga stolního tenisu na obrazovkách ČT sport

Seriál přenosů respektive záznamů z utkání české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu bude pochopitelně pokračovat i v roce 2014. Ze zbývajících kol druhé poloviny základní části soutěže odvysílá Česká televize a její sportovní kanál ČT sport celkem osm extraligových zápasů. Prvním “televizním“ utkáním roku 2014 bude předehrávka 14. kola mezi Sokolem Králův Dvůr a KST Robot Metalfin Hustopeče, která je na programu ve čtvrtek 9. ledna.

Extraligová dohrávka v režii českého šampióna

V dohrávaném utkání 11. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu prohrál Sokol 2 Hradec Králové Imeda s celkem SF SKK El Niňo Praha hladce 0:4. Úřadující český šampión si v sobotní extraligové dohrávce počínal naprosto suverénně. Pražané však měli cestu za vítězstvím hodně usnadněnou. Královéhradecký Sokol totiž postrádal dva své nejlepší hráče Tomáše Demka a Andriye Sitaka, a tak nebylo divu, že mladí domácí stolní tenisté neuhráli jediný set.

Josef Braun: Jsem rád, že to kluci zvládli

Úterní “televizní “ utkání mezi pražskou Kotlářkou a Slavojem STZ Ústí nad Labem udělalo tečku za extraligovým programem letošního kalendářního roku. Přestože šlo o souboj mužstev ze spodní části extraligové tabulky, bylo se na co dívat. Utkání mělo nejen dobrou kvalitu, ale především patřičný náboj. To ocenili i diváci na pražské Kotlářce, kteří po závěrečném vítězném míčku ústeckého Jakuba Seiberta odměnili hráče obou kolektivů zaslouženým potleskem.

První vítězství Slavoje v letošní Extralize

V “televizní “ dohrávce 12. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu zvítězil Slavoj Severotuk Ústí nad Labem v Praze nad celkem SK Kotlářka 4:1. Ústečané potvrdili zlepšenou formu a po první výhře v letošní extraligové soutěži svého soupeře v tabulce přeskočili. Nejlepším hráčem celého zápasu byl patnáctiletý Tomáš Polanský, jeho dva body byly klíčem k úspěchů hostujícího družstva.

DTJ Hradec Králové do čela extraligové tabulky

V jediném nedělním zápase Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu zvítězil celek DTJ Hradec Králové nad Slavojem Severotuk Ústí nad Labem hladce 4:0. V dohrávce 11. kola domácí stolní tenisté splnili beze zbytku roli favorita a po jednoznačném vítězství se vrátili do čela extraligové tabulky. Dva body královéhradeckého týmu opět udělal Ľubomír Pištej, po jednom pak přidali Martin Olejník a Peter Šereda.

Pištej dotáhl DTJ Hradec Králové k vítězství

Dva zápasy 12. kola měla na programu Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu. Oba skončily vítězstvím domácím celků. Zatímco STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod vyhrál nad SKST Charvát Baník hladce 4:0, utkání mezi DTJ Hradec Králové a Sokolem Králův Dvůr bylo daleko vyrovnanější. Na vítězství nakonec dosáhl královéhradecký tým, za který naplno zabodoval slovenský reprezentant Ľubomír Pištej.

Páteční extraligové zápasy v režii favoritů

Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu dnes pokračovala třemi zápasy 11. kola základní části soutěže. Dařilo se v nich favorizovaným celkům z popředí extraligové tabulky. Výhodu domácího prostředí stoprocentně využily KST Robot Metalfin Hustopeče i STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod. Posílený český vicemistr, Sokol Králův Dvůr, si naopak vedl suverénně v Praze v utkání s Kotlářkou.

Ohlédnutí za televizním duelem v Hustopečích

“Tak rychlý televizní zápas jsem již dlouho nedělal,“ liboval si po čtvrteční “televizní“ předehrávce 12. kola české Extraligy mužů ve stolním tenisu v Hustopečích tradiční spolukomentátor České televize Jindřich Panský a pospíchal domů do Prahy na pohárový zápas fotbalistů Liberce v Evropské lize. Měl pravdu. Favorizovaný KST Robot Metalfin Hustopeče si s celkem TJ Ostrava KST poradil velice hladce 4:0.

Suverénní Hustopeče porazily Ostravu 4:0

Ve čtvrteční “televizní“ předehrávce 12. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu v Hustopečích zvítězil domácí KST Robot Metalfin nad TJ Ostrava KST hladce 4:0. Čtvrtý celek extraligové tabulky vstoupil do odvet suverénním výkonem a za pouhých pětadevadesát minut vybojoval osmé vítězství v letošní soutěži. A to si ještě trenér domácích Ľubomír Kokeš dovolil nechat jen na lavičce jedničku týmu Bai He.

Miroslav Hořejší se vrací do české Extraligy

Dvě “televizní“ utkání v Hustopečích a v Praze orámují program šestého dvojkola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Úvod odvetné části obstará čtvrteční televizní duel v Hustopečích mezi domácím KST Robot Metalfin a TJ Ostrava KST. Dalších šest zápasů české nejvyšší soutěže je na programu od pátku 13. prosince do neděle 15. prosince a dvojkolo uzavře úterní televizní souboj SK Kotlářka Praha - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem.

Sokol Králův Dvůr v extraligovém poločase

Sokol Králův Dvůr patřil v minulých sezónách k absolutní špičce české Extraligy. Po mistrovském titulu v sezóně 2011/2012 přišlo loňské druhé místo. Do letošní extraligové sezóny vstoupil Sokol výrazně oslaben o své velké opory, české reprezentanty Lubomíra Jančaříka a Pavla Širučka. V polovině základní části soutěže se stolní tenisté Králova Dvora nacházejí na šestém místě tabulky. Zajímalo nás, co tomu říká a jaké plány má pro druhou část sezóny hlavní sponzor a první muž tohoto středočeského klubu v jedné osobě Roman Rujder.

Překvapivá dělba bodů v extraligové dohrávce

Úterní “televizní“ utkání v královodvorské sokolovně uzavřelo první polovinu základní části Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Domácí Sokol trochu překvapivě jen remizoval se Slavojem Severotuk Ústí nad Labem 3:3, i když vedl 2:0 a 3:1. Nejlepšími hráči tříhodinového zápasu byli “dvoubodoví“ stolní tenisté Radek Košťál a patnáctiletý Tomáš Polanský. I po dnešní remíze patři v extraligové tabulce Sokolu Králův Dvůr šestá příčka, ústecký Slavoj Severotuk je nadále poslední, desátý.

Počet záznamů: 347

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...   > >>   [61 ... 80 z 347]