K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Televizní předehrávka zahájí 13. kolo Extraligy mužů


Hráči TTC Ostrava 2016 jsou jedním ze tří týmů, který v sezoně porazil úřadujícího mistra

Po dvoutýdenní přestávce se opět naplno rozběhnou boje o mistrovské body v základní části Extraligy mužů. Na programu je kompletní 13. kolo, které tradičně zahájí čtvrteční televizní předehrávka. Před kamerami ping-pong.tv a stanice ArenaSport TV se od 18 hodin představí týmy HB Ostrov Havlíčkův Brod a TTC Ostrava 2016.

Utkání budou komentovat Lukáš Foff a Jiří Vráblík a předzápasové studio začne v 17.45. Fanoušci se bezpochyby mají na co těšit. Ostravané jsou totiž jeden ze tří týmů, který v první polovině základní části úřadujícího mistra dokázal porazit. V 5. kole mu před vlastním publikem zásluhou dvou bodů Jakuba Kleprlíka a jednoho Filipa Delinčáka připravili vůbec první prohru od návratu do nejvyšší soutěže.

Po dvanácti odehraných kolech však oba týmy v tabulce dělí sedm bodů. Hosté z Havlíčkova Brodu jsou na třetím místě, TTC Ostrava 2016 i kvůli jedné kontumaci až na místě šestém.

Jinak se ale v obou týmech, co se hráčského kádru týče, nic zásadního nestalo. Domácí jednička Jakub Kleprlík patří s bilancí 16 vítězství a 4 porážek mezi nejlepší hráče soutěže. A zcela jistě právě jeho výkon bude klíčový pro šance na úspěch hostujícího celku.

Domácí sice v minulém týdnu museli spolknout hořkou pilulku v podobě vyřazení v Evropském poháru, ale je jisté, že do extraligových bojů nastoupí opět dobře připraveni. Nejlepší bilanci v dosavadním průběhu soutěže má Tomáš Tregler. S 13 výhrami a jen 2 prohrami je v hodnocení na druhém místě za Davidem Reitšpisem z Chebu. Michal Obešlo má bilanci 8/7 a Dmitrij Prokopcov 4/5. I z tohoto důvodu by měli být hráči Havlíčkova Brodu v utkání favoritem.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Program utkání 13. kola

Čtvrtek, 27. ledna

HB Ostrov H. Brod – TTC Ostrava 2016 (18)

Pátek, 24. září

SKST TESLA BATTERIES Havířov – SKST PLUS Hodonín (17)

TJ Sokol PP Hradec Králové – SF SKK El Niňo Praha (18)

SKST Liberec – KT Praha (18)

TJ Ostrava KST (18) – SKST Cheb (18)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE