V Ostravě a Hradci Králové začíná play-out

Úvodními zápasy startuje play-out české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu začíná. V této nadstavbové části soutěže se představí čtyři týmy, které skončily v extraligové tabulce na 7. až 10. místě. Nyní je čeká play-out, které určí celek pro baráž o udržení se v české Extralize. Nově zavedené play-out se hraje dvoukolově, systémem každý s každým, přičemž zúčastněným týmům se do nově vytvořené minitabulky započítávají pouze body ze vzájemných zápasů v základní části Extraligy.

Středeční play-off: Hustopeče – Havířov 4:0

Čtvrtfinále play-off české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu dnes pokračovalo v Hustopečích prvním zápasem mezi domácím KST Robot Metalfin Hustopeče a SKST Charvát Baník Havířov. Domácí tým v sestavě se dvěma “čínskými hráči“ splnil roli favorita a zvítězil 4:0. Utkání však bylo vyrovnanější, než ukazuje konečný výsledek. Zejména Michal Beneš sehrál v Hustopečích dvě výborné partie, obě ale prohrál v pěti setech. Hustopeče jsou po dnešku v této čtvrtfinálové sérii o krok napřed, vedou nad Havířovem 1:0.

Boj o postup do semifinále je otevřený

Zajímavější úvod play-off české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu jsme si ani nemohli přát. Oba úvodní zápasy čtvrtfinálové série mezi SF SKK El Niňo Praha a Sokolem Králův Dvůr přinesly urputný boj o každý bod. Králův Dvůr obhájci titulu nic nedaroval. Vyhrál první utkání a také ve druhém nebyl daleko k senzačnímu vítězství. Pražany zachránili sedmnáctiletý David Reitšpies a střídající Antonín Gavlas, kteří se postarali o srovnání skóre této čtvrtfinálové série. Znamená to, že příští týden v Králově Dvoře se bude v podstatě hrát od začátku…

A. Gavlas a Reitšpies dovedli El Niňo k vítězství

Druhé dějství čtvrtfinále play-off české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu mezi SF SKK El Niňo Praha a Sokolem Králův Dvůr přineslo urputný boj a maximální počet zápasů. Hosté byli v úterý Na Kotlářce blízko k druhému vítězství v sérii, třikrát vedli, ale stolní tenisté obhájce titulu dokázali vždy srovnat skóre. Nakonec musela o vítězi dramatického utkání rozhodnout až závěrečná čtyřhra. Po téměř čtyřech hodinách se z vítězství 4:3 radovali stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha, kteří srovnali stav této čtvrtfinálové série play-off na 1:1.

Zajímavý úvod play-off na pražské Kotlářce

V Praze Na Kotlářce v pondělí večer odstartovalo play-off české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. A hned úvodní čtvrtfinálový zápas nadstavbové části soutěže nabídl drama jako hrom. Stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha začali reprízu loňského souboje o český titul se Sokolem Králův Dvůr lépe, dvakrát vedli, ale nakonec se z úvodního vítězství radovali zkušení borci hostujícího celku. Sokol Králův Dvůr vyhrál nad úřadujícím šampionem, jemuž scházel zraněný Antonín Gavlas, 4:2 a vede v této čtvrtfinálové sérii 1:0.

Na Kotlářce repríza loňského souboje o titul

A je to tady. Play-off české Extraligy družstev mužů ve stolním tenis začíná. Šest nejlepších mužstev po základní části soutěže se “popere“ o mistrovský titul, který obhajují stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha. Přímo de semifinále play-off postoupily vítěz dlouhodobé části Extraligy, celek DTJ Hradec Králové a druhý tým v pořadí STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod. Na čtyřlístek mužstev z 3. až 6. místa extraligové tabulky teď čekají čtvrtfinálové série na tři vítězná utkání.

Králův Dvůr vyhrál v Ústí nad Labem 4:0

“Televizním“ zápasem v Ústí nad Labem dnes skončila základní části české Extraligy mužů ve stolním tenisu. V dohrávaném utkání 19. kola, které hostilo ústecké obchodní centrum Forum, prohráli stolní tenisté domácího Slavoje Severotuk se Sokolem Králův Dvůr hladce 0:4. Ústečané tak zůstali v extraligové tabulce na desátém místě, Sokol Králův Dvůr si zahraje čtvrtfinále play-off a v něm ho čeká úřadující český šampión SF SKK El Niňo Praha.

Extraliga: Hustopeče potvrdily roli favorita

V nedělním dohrávaném utkání 19. kola české Extraligy prohráli stolní tenisté Sokola 2 Hradec Králové Imeda s celkem KST Robot Metalfin Hustopeče 1:4. Úvodní dvouhra sice skončila vítězstvím “domácí“ jedničky Ukrajince Andriye Sitaka, ale pak už se naplno prosadili hráči hostujícího celku. Marek Klásek, Kristián Kobes a dvakrát Zhang Boji se postarali o výhru favorizovaného jihomoravského celku v poměru 4:1.

Sobotní dělba bodů na pražské Kotlářce

Čtyři zápasy měla v sobotu na programu česká Extraliga mužů ve stolním tenisu. Šlágr 20. kola se hrál na pražské Kotlářce, kde domácí SF SKK El Niňo remizovalo s celkem KST Robot Metalfin Hustopeče 3:3. V ostatních sobotních extraligových střetnutích zvítězily favorizované celky. Lídr tabulky, DTJ Hradec Králové, vyhrál i v Ostravě hladce 4:0 a udržel neporazitelnost až do konce základní části české Extraligy mužů ve stolním tenisu.

Boj o druhé místo v tabulce pro STEN marketing

Spanilá jízda stolních tenistů DTJ Hradec Králové v základní části české Extraligy pokračuje. Vedoucí celek tabulky zvládl i dnešní utkání v Havířově, v němž porazil domácí SKST Charvát Baník 4:0. Důležitý zápas se hrál na pražské Kotlářce. Ve šlágru 19. kola mezi SF SKK El Niňo Praha a STEN marketingem HB Ostrov Havlíčkův Brod šlo o druhé místo v tabulce. A přestože úvod patřil stolním tenistům úřadujícího českého šampióna, nakonec se po “velkém obratu“ ve skóre z vítězství 4:2 radoval hostující celek.

Na Kotlářce souboj o druhé místo v tabulce

Základní část české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu vrcholí. Na programu je závěrečné dvojkolo, které definitivně rozhodne o postavení favoritů pro play-off, kam postoupí šest nejlepších celků po základní části soutěže. Magnetem posledního dvojkola jsou zápasy úřadujícího českého mistra SF SKK El Niňo Praha s týmy z popředí tabulky – třetím STEN marketingem HB Ostrov Havlíčkův Brod a čtvrtým KST Robot Metalfin Hustopeče.

Nedělní královéhradecké derby v režii DTJ

Nedělní královéhradecké derby zakončilo předposlední dvojkolo základní části české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Dosud neporažený celek DTJ Hradec Králové potvrdil roli favorita a svého městského rivala Sokol 2 Imeda porazil hladce 4:0. Stolní tenisté DTJ Hradec Králové vedou po šestnácti odehraných zápasech extraligovou tabulku s tříbodovým náskokem před obhájcem mistrovského titulu SF SKK El Niňo Praha. O další bod zpět je třetí celek v pořadí STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Sobota ve znamení nerozhodných výsledků

Magnetem sobotního programu české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu byl souboj dosud neporaženého celku DTJ Hradec Králové s obhájcem mistrovského titulu SF SKK El Niňo Praha. Velké drama nakonec nemělo, stejně jako podzimní souboj těchto týmů na pražské Kotlářce, vítěze. Domácí sice vedli již 3:1, ale Pražané v závěru utkání zabojovali a Michal Obešlo s Tomášem Treglerem srovnali na konečných 3:3. Nerozhodně skončily i další dva sobotní extraligové zápasy.

Extraliga: Ostrava remizovala v Králově Dvoře

Třemi zápasy 17. kola dnes pokračovala česká Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu. Zatímco celky SF SKK El Niňo Praha a SKST Charvát Baník Havířov splnily roli favorita a na stolech svých soupeřů vyhrály, Sokol Králův Dvůr v domácím prostředí s TJ Ostrava KST pouze remizoval 3:3. V sobotu má Extraliga mužů na programu další čtyři utkání, včetně šlágru 18. kola DTJ Hradec Králové - SF SKK El Niňo Praha.

Drama v Hustopečích skončilo bez vítěze

V předehrávaném utkání 17. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu remizoval KST Robot Metalfin Hustopeče s celkem STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod 3:3. Dramatický zápas začali lépe hosté, kteří vedli 2:0. Pak ale přišla série domácích stolních tenistů, Zhao Boji, Bai He a Klásek postupně "otočili" na 3:2. V závěrečné dvouhře však Josef Šimončík prokázal v souboji se Zhao Boji pevné nervy a "zařídil" dělbu bodů.

V sobotu souboj lídra tabulky s obhájcem titulu

Česká Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu se pomalu blíží k závěru základní části soutěže. Předposlední dvojkolo, které hodně napoví o výchozím postavení favoritů pro play-off, je na programu ve druhé polovině tohoto týdne. Magnetem jsou dva vzájemné souboje celků z čela tabulky. Ten první se uskuteční ve čtvrtek 6. února a střetnou se v něm KST Robot Metalfin Hustopeče a STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod. V sobotu 8. února pak změří síly lídr extraligové tabulky DTJ Hradec Králové a SF SKK El Niňo Praha.

Extraligová dohrávka: El Niňo – Králův Dvůr 3:3

V “televizní“ dohrávce 15. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu remizoval celek SF SKK El Niňo Praha se Sokolem Králův Dvůr 3:3. V repríze loňského souboje o titul začali hosté výborně a díky bodům Hořejšího a Košťála vedli 2:0. Domácím však “zaválel“ mladý reprezentant David Reitšpies, který musel na poslední chvíli nahradit zraněného Antonína Gavlase. Sedmnáctiletý stolní tenista krátce po návratu z Portugalska odehrál těžké extraligové utkání a především jeho zásluhou zachránil obhájce mistrovského titulu alespoň remízu.

Koblížek rozhodl drama v Hradci Králové

V jediném nedělním utkání české Extraligy mužů ve stolním tenisu porazil Sokol 2 Hradec Králové Imeda celek Slavoje Severotuk Ústí nad Labem 4:2. Souboj sousedů v tabulce přinesl velké drama, v němž zpočátku měli navrch stolní tenisté ústeckého celku. Výsledek dramatického zápasu významně ovlivnil závěr druhé dvouhry. Zkušený Tomáš Demek dokázal zvrátil výsledek utkání s Jakubem Seibertem, i když v rozhodující páté sadě prohrával 1:9 a 8:10. Domácí Sokol 2 Hradec Králové nakonec dotáhl zápas do vítězného konce, jeho vítězný bod vybojoval sedmnáctiletý junior Martin Koblížek.

Sobotní zápasy v režii favorizovaných celku

Všechna tři sobotní utkání české Extraligy mužů ve stolním tenisu skončila vítězstvím favorizovaných. Obhájce mistrovského titulu, SF SKK El Niňo Praha, si domácím prostředí poradil se Slavojem Severotuk Ústí nad Labem hladce 4:0 a stejný výsledek měl i zápas v Hustopečích mezi domácím KST Robot Metalfin a posledním celkem extraligové tabulky Kotlářkou Praha. Suverénně si počínali také stolní tenisté Sokola Králův Dvůr.

Hustopeče remizovaly s DTJ Hradec Králové 3:3

Třemi zápasy dnes pokračovala česká Extraliga mužů ve stolním tenisu. Magnetem byl opět start stolních tenistů DTJ Hradec Králové, kteří se tentokrát představili v Hustopečích. A lídr tabulky to neměl na jihu Moravy vůbec lehké. Domácí KST Robot Metalfin atraktivní zápas skvěle rozehrál a byl blízko k vítězství, když vedl 3:1. Závěr dramatického utkání ale patřil královéhradeckému celku. Ten díky bodům Martina Olejníka a Petera Šeredy zachránil v Hustopečích alespoň remízu.

Počet záznamů: 347

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 ...   > >>   [41 ... 60 z 347]