DTJ Hradec Králové do čela extraligové tabulky

Česká Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu má nového lídra. Stolní tenisté DTJ Hradec Králové v dnešní dohrávce 10. kola porazili SKST Charvát Baník Havířov 4:0 a vyhoupli se do čela průběžné extraligové tabulky. DTJ Hradec Králové má jednobodový náskok na druhý celek v pořadí STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, o další dva body zpět je v polovině základní části soutěže obhájce mistrovského titulu SF SKK El Niňo Praha.

Sobotní extraligový šlágr pro obhájce titulu

Čtyřmi zápasy 10. kola dnes pokračovala Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu. V sobotním šlágru v Hustopečích se nakonec z vítězství 4:2 radoval obhájce mistrovského titulu SF SKK El Niňo Praha. Nezaváhaly ani DTJ Hradec Králové a STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, oba tyto špičkové extraligové celky vyhrály v domácím prostředí hladce 4:0.

Páteční Extraliga: Ostrava vyhrála nad Kotlářkou

Dva zápasy dnes měla na programu Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu. Zatímco v Hustopečích si domácí KST Robot Metalfin poradil s oslabeným Sokolem 2 Hradec Králové Imeda hladce 4:0, pražská Kotlářka byla svědkem dramatického utkání. Na jeho konci se z výhry 4:2 radovali stolní tenisté TJ Ostrava KST. V sobotu 23. listopadu pokračuje Extraliga dalšími čtyřmi zápasy.

Extraliga mužů: El Niňo klopýtlo na Vysočině

V “televizním“ šlágru 9. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu se zrodila první porážka mistrovského celku SF SKK El Niňo Praha v letošní sezóně. V utkání o první místo v tabulce se Pražané museli sklonit před výkonem stolních tenistů STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod, kteří ve svém domácím prostředí porazili obhájce titulu 4:1. Ambiciózní klub z Vysočiny se tak po dnešním "televizním" vítězství vyhoupl do čela průběžné extraligové tabulky.

Na Ostrov přijede ve čtvrtek úřadující mistr

Čtvrteční “televizní“ šlágr STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod - SF SKK EL Nino Praha otevře páté dvojkolo české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. V Kulturním domě Ostrov bude od 17:30 hodin v sázce první místo v průběžné tabulce, které patří stolním tenistům úřadujícího šampióna z pražské Kotlářky. Ambiciózní tým z Vysočiny je zatím třetí s jednobodovou ztrátou na vedoucí El Niňo a druhý celek v pořadí DTJ Hradec Králové.

Extraligová dohrávka: Havířov - Králův Dvůr 3:3

V dohrávaném utkání 8. kola Extraligy mužů ve stolním tenisu remizoval SKST Baník Havířov Charvát se Sokolem Králův Dvůr 3:3. V dramatickém souboji o páté místo v tabulce vedli hosté 2:0 a 3:1, ale stolní tenisté SKST Baník Charvát skvělým závěrem vybojovali remízu. Nejlepšími hráči zápasu byli „dvoubodoví“ havířovský Marek Čihák a tradiční opora Králova Dvora Radek Košťál.

Extraliga: TJ Ostrava KST - Sokol Králův Dvůr 1:4

V dnešním dohrávaném utkání 7. kola Extraligy mužů ve stolním tenisu prohrál celek TJ Ostrava KST se Sokolem Králův Dvůr 1:4. Po dvou bodech vítězného týmu udělali zkušení stolní tenisté Králova Dvora Radek Košťál a David Štěpánek. Za domácí bodoval pouze Karel Karásek, který ve druhé dvouhře porazil Jana Urbánka 3:0 a vyrovnal na 1:1. V dalších zápasech však byli úspěšnější hosté, i když mladý Slovák Samuel Kalužný vzdoroval Radku Košťálovi pět setů.

Královéhradecké derby jasně pro DTJ

Další tři zápasy měla o tomto víkendu na programu Extraliga mužů ve stolním tenisu. Ústecký Slavoj vedl v Ostravě 2:1, ale domácí stolní tenisté třemi body v řadě výsledek otočili a připsali si na konto první vítězství v letošní extraligové soutěži. Také Kotlářka premiérově naplno bodovala, když vyhrála v Hradci Králové nad Sokolem 2 Imeda 4:1. Nedělní královéhradecké derby skončilo podle očekávání úspěchem favorizovaného celku DTJ.

Páteční šlágr Extraligy ovládl STEN marketing

Extraliga mužů ve stolním tenisu dnes pokračovala třemi zápasy 7. kola. Dařilo se v nich domácím týmům. V pátečním šlágru si STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod poradil na domácím stole s KST Robot Metalfin Hustopeče 4:1. Úřadující šampión SF SKK El Niňo Praha porazil Kotlářku hladce 4:0 a zdaleka nejvyrovnanější utkání se hrálo v Havířově, kde SKST Baník Charvát přehrál Slavoj Severotuk Ústí nad Labem 4:2.

Reitšpies zachránil obhájce titulu od porážky

V “televizní“ předehrávce 8. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu se utkaly dva dosud neporažené týmy SF SKK El Niňo Praha a DTJ Hradec Králové. Královéhradečtí stolní tenisté i na půdě obhájce mistrovského titulu potvrdili, že jejich letošní úspěšné výsledky nejsou náhodné. Hosté dokonce sahali po vítězství, ale radost jim v závěrečné dvouhře pokazil juniorský reprezentant David Reitšpies, který porazil zkušeného Martina Olejníka 3:0 a zachránil pražskému El Niňu alespoň remízu.

Na Kotlářce zítra zápas neporažených mužstev

Souboj dosud neporažených týmů SF SKK El Niňo Praha - DTJ Hradec Králové odstartuje ve čtvrtek 31. října další dvojkolo české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Hned následující den, v pátek 1. listopadu, je na programu další extraligový šlágr. V Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě změří síly domácí STEN marketing a KST Robot Metalfin Hustopeče.

Další vítězná dohrávka DTJ Hradec Králové

Stolní tenisté DTJ Hradec Králové potvrdili i v dnešní dohrávce 5. kola české Extraligy družstev mužů výbornou formu, když v domácím prostředí porazili KST Robot Metalfin Hustopeče 4:1. Královéhradecký tým je tak spolu obhájcem titulu, SF SKK El Niňo Praha, stále bez ztráty jediného bodu. Extraligovou tabulku však díky většímu počtu odehraných zápasů vede KST Robot Metalfin Hustopeče před STEN marketingem HB Ostrov Havlíčkův Brod. Oba tyto celky nasbíraly po jedenadvaceti bodech, tedy o jeden více než dosud neporažený tandem DTJ Hradec Králové - SF SKK El Niňo Praha.

Televizní šlágr jasně pro DTJ Hradec Králové

V dohrávce 6. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu zvítězil DTJ Hradec Králové nad celkem STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod 4:0. Souboj dvou dosud neporažených extraligových kolektivů vyzněl před kamerami České televize jasně ve prospěch královéhradeckého celku. Jeho cestu za cenným vítězstvím režírovala dvojice slovenských reprezentantů Ľubomír Pištej a Peter Šereda, kterým skvěle sekundoval Martin Olejník.

Drama v Ústí nad Labem skončilo bez vítěze

Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu měla v pátek na programu dva zápasy 5. kola základní části soutěže. V Ústí nad Labem se domácí Slavoj Severotuk rozešel po třech a půl hodinách boje se Sokolem Hradec Králové 2 Imeda smírně 3:3. V Praze domácí Kotlářka podlehla STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod, který nastoupil bez Josefa Šimončíka, 2:4.

Drama v Ostravě skončilo vítězstvím Havířova

Čtvrteční “televizní“ zápas Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu v Ostravě rozhodlo až poslední možného utkání. Dramatické moravskoslezské derby mezi TJ Ostrava KST a SKST Baník Havířov Charvát nakonec skončilo těsným vítězstvím hostujícího celku v poměru 4:2. Rozhodující bod Havířova vybojoval v závěrečném souboji jedniček obou týmů Marek Číhák po čtyřsetové výhře na Jakubem Crhou.

Úřadující mistr vyhrál v Ústí nad Labem 4:0

Ve středeční předehrávce 6. kola Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu prohrál Slavoj Severotuk Ústí nad Labem s celkem SF SKK El Niňo Praha 0:4. Obhájce mistrovského titulu si připsal na konto páté vítězství v letošní soutěži. Pražané se s plným bodovým ziskem a skórem 20:1 probojovali do čela průběžné extraligové tabulky.

Úterní Extraliga mužů: Kotlářka - Hustopeče 0:4

V prvním extraligovém utkání po “reprezentační“ přestávce prohráli stolní tenisté SK Kotlářka Praha s celkem KST Robot Metalfin Hustopeče 0:4. Zápas 6. kola vyzněl jednoznačně ve prospěch favorizovaného hostujícího celku. Pražané uhráli jediný set, který získal jejich nejzkušenější hráč, Petr Kaucký, v souboji s Markem Kláskem. KST Robot Metalfin Hustopeče se po úterní předehrávce v Praze posunul do čela extraligové tabulky.

Po reprezentační přestávce na Extraligu mužů

Po “reprezentační“ přestávce pokračuje česká Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu. V pořadí třetí dvojkolo je nezvykle roztažené – “na vině“ je start českých zástupců v Poháru ETTU. Proto je v programu řada předehrávek i odložených utkání. Český vicemistr, Sokol Králův Dvůr, si dokonce své zápasy s SF SKK El Niňo Praha a Sokolem Hradec Králové 2 Imeda odehrál již v září.

Extraliga: Sokol Králův Dvůr - SF SKK El Niňo Praha 0:4

V předehrávaném utkání 5. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu podlehl Sokol Králův Dvůr v domácím prostředí SF SKK El Niňo Praha 0:4. Obhájce mistrovského titulu splnil roli favorita. Jeho hráčům nejvíce vzdoroval zkušený Radek Košťál, který s Antonínem Gavlasem i s Tomášem Treglerem prohrál až po pětisetových bitvách. Česká Extraliga družstev mužů ve stolním tenisu bude pokračovat až po reprezentační přestávce, kterou vyplní říjnové mistrovství Evropy ve stolním tenisu ve Schwechatu.

Sokol Králův Dvůr - Sokol Hradec Králové 2 Imeda 4:1

V předehrávaném utkání 6. kola české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu zvítězil Sokol Králův Dvůr nad Sokolem Hradec Králové 2 Imeda 4:1. Po dvou bodech vítězů udělali zkušení borci Radek Košťál a David Štěpánek. Čestný bod hostujícího celku vybojoval Andriy Sitak po třísetové výhře nad Janem Urbánkem.

Počet záznamů: 347

<< <   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   > >>   [81 ... 100 z 347]