Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Oddíl stolního tenisu TJ Sokol Hradec Králové se již dlouhodobě soustřeďuje na práci s mládeží. V posledních čtyřech letech oddíl vždy přivezl medaili z mistrovství České republiky družstev. Ve více než osmdesátileté historii je současnost to nejúspěšnější, co oddíl dosáhl. V nadcházející sezóně bude mít oddíl tři ligové soutěže dospělých. Základ extraligového týmu TJ Sokol Hradec Králové 2 IMEDA tvoří stejný trojlístek hráčů jako v loňském roce: Andryi Sitak, Tomáš Demek a Michal Lebeda ml.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Klub stolního tenisu TJ Ostrava je nástupcem klubu TJ NH Ostrava založeného v roce 1952. Patří mezi nejstarší a nejúspěšnější kluby v České republice. Mezi jeho největší úspěchy patří postup do čtvrtfinále Poháru mistrů evropských zemí v roce 1997, čtvrtfinále Poháru ETTU v roce 1998, tituly Mistra ČR družstev mužů 1996 a 1998, a vítězství v Českém Poháru v letech 1995 a 1997. Cílem současného extraligového celku je hra o klidný střed tabulky s možností testování mladých hráčů.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Po čtrnácti úspěšných extraligových sezónách se Robot stěhuje z mokrolazecké Sokolovny, která již dosloužila, a snad ji čeká rozsáhlá rekonstrukce. Před touto sezónou došlo k velmi zajímavému propojení dvou českých a nejlepšího slovenského klubu, a uvidíme, jak se tento svazek osvědčí, a čím Extraligu překvapí. Cílem je dlouhodobé silné spojení, využití výborného zázemí v Hustopečích, a naplnění touhy usadit se na český extraligový trůn. Letošní sezóna by měla být tou zahřívací, přesto je cílem medaile. A v dalších ročnících se uvidí. Nechme se překvapit.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Říká se, že pro nováčky je druhá sezóna kritická. Ústečtí stolní tenisté sehráli při své premiéře v nejvyšší soutěži vydařenou partii a jen o vlásek jim utekla účast v play.off. Pro nadcházejí ročník české Extraligy má Slavoj Severotuk Ústí nad Labem k dispozici stejný hráčský kádr. V něm nechybí mladí odchovanci klubu Jakub Seibert a Tomáš Polanský. A cíle? Pokusit se vylepšit umístění z loňské sezóny, což by znamenalo start v play-off. Úkol hodně těžký, leč určitě ne nereálný.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

SKST Charvát Baník Havířov patří k zakládajícím klubům nejvyšší české soutěže stolních tenistů. Tradiční účastník Extraligy, který se pyšní výbornou prací s mládeží, se v české Extralize pohybuje od jejího vzniku v roce 2000. V hráčském kádru havířovského celku došlo k jedné podstatné změně, Z klubu odešel odchovanec Baníku Jakub Crha, za něhož příšel bývalý vynikající čs. reprezentant Marek Čihák. Stolní tenisté SKST Charvát Baník Havířov mají neměnné cíle, i v nadcházející sezóně 2013/2014 nechtějí v play-off.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Stolní tenisté SK Kotlářka Praha patřili v minulých letech k pravidelným účastníkům play-off české Extraligy. Před novou sezónou však hráčský kádr pátého celku loňského extraligového ročníku doznal podstatných změn. Mužstvo opustili David Reitšpies, Marek Obešlo (oba přešli do pražského El Niňa) i František Obešlo. Oslabenou Kotlářku letos opět povede Petr Kaucký. Vedle tohoto zkušeného borce se v těžkých extraligových zápasech představí juniorští reprezentanti Tomáš Málek a Stanislav Kučera, kteří chtějí naplno využít svojí šance hrát Extraligu.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Stejně jako v loňské sezóně bude mít metropole Královéhradeckého kraje v nadcházejícím ročníku české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu dva zástupce. Dnes představíme celek DTJ Hradec Králové, který vloni skončil čtvrtý, tedy hned za trojlístkem medailistů. A vzhledem k posílení hráčského kádru se dá od stolních tenstů DTJ Hradec Králové očekávat útok na medailové příčky.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Velké ambice, výborné ekonomické zázemí a skvělá divácká podpora, to vše charakterizuje nový klub na české scéně - STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod. Klub z Vysočiny hned ve své premiérové sezóně v české nejvyšší soutěži dosáhl na "pomyslné" stupně vítězů. A po vydatném letním posílení hráčského kádru může STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod směle pomýšlet na příčky nejvyšší.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Úřadující vicemistr, Sokol Králův Dvůr, vstoupí do nového ročníku české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu citelně oslabený. Středočeský klub opustili dva mladí reprezentanti České republiky Lubomír Jančařík a Pavel Širuček. Královodvorský Sokol tak bude v nadcházející soutěžní sezóně 2013 - 2014 spoléhat na trojlístek zkušených hráčů, který stál na počátku jeho spanilé cesty do exraligových výšin.

Představujeme účastníky Extraligy mužů ve stolním tenisu

Poslední srpnový víkend se roztočí kolotoč zápasů české Extraligy družstev mužů ve stolním tenisu. Nejvyšší česká soutěž bude mít tentokrát deset účastníků, které vám na stránkách www.ping-pong.cz postupně představíme. Dnes začínáme prvním dílem. Přinášíme vizitku obhájce mistrovského titulu a sedminásobného českého šampióna SF SKK El Niňo Praha.

Počet záznamů: 10

<< <   1   > >>   [1 ... 10 z 10]