Český pohár: poprvé Sokol Králův Dvůr

Fleš: Vítězi Českého poháru v družstvech mužů se ve Valticích stali v sobotu večer stolní tenisté Sokola Králův Dvůr A, kteří porazili ve finále v dramatickém utkání SF SKK El Niňo Praha 5:4. V rozhodujícím střetnutí zvítězil Radek Košťál nad Josefem Plachým 3:2. Pro Sokol Králův Dvůr je to historicky první vítězství v Českém poháru. Třetí místo a bronzové medaile získalo družstvo SK Kotlářka Praha, které po těžkém boji porazila Sokol Králův Dvůr B 5:3. Více zpravodajství z Valtic včetně hlasů aktérů finále přineseme později.

Fleš: Vítězi Českého poháru v družstvech mužů se ve Valticích stali v sobotu večer stolní tenisté Sokola Králův Dvůr A, kteří porazili ve finále v dramatickém utkání SF SKK El Niňo Praha 5:4. V rozhodujícím střetnutí zvítězil Radek Košťál nad Josefem Plachým 3:2. Pro Sokol Králův Dvůr je to historicky první vítězství v Českém poháru. Třetí místo a bronzové medaile získalo družstvo SK Kotlářka Praha, které po těžkém boji porazila Sokol Králův Dvůr B 5:3. Více zpravodajství z Valtic včetně hlasů aktérů finále přineseme později.

Muži
Finále
SF SKK El Niňo Praha – Sokol Králův Dvůr A 4:5. Tregler – Košťál 0:3 (-8,-9,-10), Plachý – Jančařík 0:3 (-3,-8,-8), Konečný – Štěpánek 3:1 (9,4,-9,5), Tregler – Jančařík 3:2 (-2,-9,2,4,9), Konečný – Košťál 3:2 (-6,7,-7,9,3), Plachý – Štěpánek 2:3 (-4,-3,9,7,-10), Konečný – Jančařík 2:3 (5,3,-10,-13,-7), Tregler – Štěpánek 3:0 (13,9,9), Plachý – Košťál 2:3 (8,7,-7,-5,-9).

O 3. místo
Sokol Králův Dvůr B – SK Kotlářka Praha 3:5. Vorlíček – Marek Obešlo 1:3 (6,-7,-5,-8), Glásl – František Obešlo 3:2 (6,-6,7,-5,10), Flíček – Kaucký 0:3 (-5,-9,-3), Glásl – Marek Obešlo 3:2 (1,-12,9,-5,9), Vorlíček – Kaucký 0:3 (-2,-8,-4), Flíček – František Obešlo 3:2 (-11,10,-9,9,8), Glásl – Kaucký 1:3 (7-5,-6,-5), Flíček – Marek Obešlo 1:3 (10,-9,-8,-8).