Cheb vydřel výhru nad TTC Ostrava 2016

David Reitšpies ve vyrovnaném duelu neztratil ani set

Další z utkání 10. kola nejvyšší domácí soutěže přineslo velmi vyrovnaný souboj, který domácí SKST Cheb rozhodl až páté dvouhře. Porazil TTC Ostrava 2016 3:2 a vrátil se zpět do čela extraligové tabulky.

Naprosto bezchybný výkon podal David Reitšpies, který v zápasech s Filipem Delinčákem a Jakubem Kleprlíkem neztratil ani set. Jeho spoluhráči však bojovali o každý míček a ve dvou případech jim to nevyšlo. Hned v druhé dvouhře prohrál Antonín Gavlas s Jakubem Kleprlíkem v pětisetové bitvě a hned po něm obranář Stanislav Kučera nestačil na Petra Korbela.

Rozhodnout musela pátá dvouhra, ve které výrazně zkušenější Antonín Gavlas měl s Filipem Delinčákem nečekaně mnoho starostí. Ve čtvrtém setu dokonce nevyužil dva mečboly a rozhodnout musel opět až pátý set. V něm však už nedal domácí hráč mladému slovenskému reprezentantovi žádnou šanci a pečetil výhru Chebu.

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Výsledek utkání 10. kola

SKST Cheb – TTC Ostrava 2016 3:2

David REITŠPIES – Filip DELINČÁK 3:0 (7,8,7), Antonín GAVLAS – Jakub KLEPRLÍK 2:3 (12,5,-9,-9,-6), Stanislav KUČERA – Petr KORBEL 1:3 (-6,-4,9,-3), David REITŠPIES – Jakub KLEPRLÍK 3:0 (9,3,6), Antonín GAVLAS – Filip DELINČÁK 3:2 (4,-5,5,-12,3).