Čtvrtý turnaj Best Tour pro Petera Šeredu

Slovenský reprezentant Peter Šereda vyhrál čtvrtý turnaj seriálu Best Tour ve stolním tenisu.

Ten vyvrcholil dnes v herně pražské Elizzy. Třicetiletý hráč DTJ Hradec Králové ve finále porazil největší překvapení čtvrtého turnaje Františka Plačka 3:0 na sety. Třetí místo obsadil Šeredův klubový spoluhráč Ľubomír Pištej po vítězství nad Pavlem Širučkem z českého mistrovského celku STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Semifinálové zápasy přinesly dvě velké pětisetové bitvy. Vítěz základní skupiny, Pavel Širuček, prohrál v pěti setech s Františkem Plačkem (SV Brackwede) a Peter Šereda vyšel vítězně ze “slovenského souboje“ s Ľubomírem Pištejem.

Příští týden (28. až 29. srpna) se uskuteční již pátý turnaj Best Tour, tentokrát se bude hrát v Obchodním centru Olomouc City v rámci doprovodného programu Czech Open 2014 ve stolním tenisu.

Best Tour ve stolním tenisu10409680_308399889333867_7219397555998188376_n

IV. turnaj – TTC Elizza Praha

Pořadí v základní skupině:

1. Pavel Širuček (STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod) 6/1 (sety 19:8), 2. Ľubomír Pištej (DTJ Hradec Králové) 6/1 (19:10), 3. Peter Šereda (DTJ Hradec Králové) 5/2, 4. František Plaček (SV Brackwede) 4/3, 5. Miroslav Hořejší (Zielona Góra) 3/4, 6. Martin Olejník (DTJ Hradec Králové) 2/5, 7. Bai He (SF SKK El Niňo Praha EHW) 1/6 (9:19), 8. Kristián Kobes He (SF SKK El Niňo Praha EHW) 1/6 (9:20).

Závěrečné výsledky:

Semifinále: Pavel Širuček – František PLAČEK 2:3, Ľubomír Pištej – Peter ŠEREDA 2:3. Finále: Peter ŠEREDA – František Plaček 3:0. Utkání o 3. místo: Pavel Širuček – Ľubomír PIŠTEJ 0:3.

Veškeré informace, včetně kompletních výsledků turnajů Best Tour naleznete na webových stránkách:  www.thebesttour.cz