K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Extraligová předehrávka otevře letošní boje o mistrovské body


Ostravské derby slibuje vyrovnanou a kvalitní podívanou

V polovině března skončí boje v základní části Extraligy mužů a týmy vstoupí do play off o mistrovský titul. Snaha zajistit si co nejlepší pozici do vyřazovací fáze začíná tento týden, kdy je na programu 11. kolo. Otevře ho televizní předehrávka mezi TTC Ostrava 2016 a TJ Ostrava KST. Atraktivní derby začíná před kamerami ArenaSport TV a ping-pong.tv ve čtvrtek 6. ledna od 18 hodin.

Utkání budou komentovat Lukáš Foff a Petr David. V předzápasovém studiu, které začíná tradičně v 17.45, se můžete těšit na nejzajímavější momenty prosincového finále Českého poháru a také ještě jednou na Silvestrovský speciál, tedy sestřih momentů z vysílání ping-pong.tv, které se hodí právě na období konce, a snad tedy i začátku, roku.

V ostravském derby pak už mnoho prostoru k pobavení a legraci nebude. Oba týmy od sebe dělí v tabulce jediný bod, což je ale také dáno tím, že domácí klub měl v první polovině základní části jedno utkání kontumováno. Jinak má na pátém místě tabulky na svém kontě o jednu prohru méně než šestá TJ Ostrava KST.

Co se týče dosavadní úspěšnosti hráčů obou týmů, nejlépe je na tom Jakub Kleprlík s bilancí 12 výher a jen 4 porážek. Na jeho zkušenost a formu budou domácí spoléhat nejvíce. Aktivní bilanci mají i největší opory hostujícího týmu. Tomáš Martinko (9/5) a Patrik Klos (10/7) tvoří velmi silný tandem. Nezapomeňme, že na konci listopadu minulého roku porazila právě tato dvojice po skvělém výkonu mistrovský Havlíčkův Brod.

Zbylá čtyři utkání 11. kola nejvyšší domácí soutěže jsou na programu v pátek. Bezesporu nejatraktivnější duel nabídne souboj prvního a druhého celku tabulky. Cheb hostí od 18 hodin pražské El Niňo.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Program utkání 11. kola

Čtvrtek, 6. ledna

TTC Ostrava 2016 – TJ Ostrava KST (18)

Pátek, 7. ledna

KT Praha – SKST TESLA BATTERIES Havířov (18)

SKST Cheb – SF SKK El Niňo Praha (18)

SKST PLUS Hodonín – SKST Liberec (18)

HB Ostrov H. Brod – TJ Sokol PP Hradec Králové (18)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE