K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Havířov vyhrál v Hradci Králové a poskočil na třetí místo tabulky


Petr David v utkání dvěma body podržel mladší spoluhráče

Úspěšně vstoupili do druhé poloviny základní části Extraligy mužů také hráči SKST TESLA BATTERIES Havířov, když v utkání 10. kola zvítězili v Hradci Králové nad Sokolem 3:1. Oproti vzájemnému utkání v úvodním kole soutěže sice jeden zápas ztratili, ale to je v konečném účtování nemusí vůbec mrzet.

Zaznamenali šestou výhru v sezoně a v neúplné tabulce dokonce poskočili na třetí místo. Nastoupili stále bez zraněného Ondřeje Bajgera, ovšem tentokrát pozici týmové jedničky zvládl Petr David skvěle. Za stavu 0:1, když Šimon Bělík prohrál těsně s Jakubem Crhou, porazil Marka Kláska a zavelel k obratu celého utkání. Po něm si poradil Jan Valenta s Vlastimilem Bubnem a výsledek pečetil v souboji jedniček Petr David.

Poslední extraligové kolo v letošním kalendářním roce se dohraje až příští týden. Hradec Králové má však už nyní jistotu, že do nového roku půjde do bojů o play off na stále nepostupové deváté příčce.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Výsledek utkání 10. kola

TJ Sokol PP Hradec Králové – SKST TESLA BATTERIES Havířov 1:3

Jakub CRHA – Šimon BĚLÍK 3:2 (10,5,-9,-7,9), Marek KLÁSEK – Petr DAVID 1:3 (-5,8,-3,-7), Vlastimil BUBEN – Jan VALENTA 1:3 (-10,-10,7,-7), Jakub CRHA – Petr DAVID 2:3 (4,-9,6,-11,-2).

Další program utkání 10. kola

Pondělí, 13. prosince

SKST Cheb – TTC Ostrava 2016 (17)

Středa, 15. prosince

SKST Liberec – HB Ostrov H. Brod (17)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE