Hráči El Niňa s přehledem postoupili v Poháru ETTU

Domácí tým svému soupeři nepovolil v odvetě ani jeden set

Naprosto suverénním způsobem se vypořádali hráči El Niňa Praha s odvetou utkání 3. fáze Poháru ETTU s chorvatským Varaždinem. Po výhře 3:0 na stolech soupeře v odvetě neztratili ani jeden set, opět vyhráli 3:0 a postoupili do další fáze poháru.

Byla to od začátku jednoznačná záležitost. Domácím k postupu stačilo vyhrát tři sety, ovšem bylo zřejmé, že s letošním rokem se chce trio Jakub Kleprlík, Antonín Gavlas a David Reitšpies rozloučit výhrou. To se Pražanům povedlo dokonale, když jim chorvatský tým nedokázal vzít ani jeden set.

Pohár ETTU mužů, sezona 2017/2018

Odveta utkání 3. fáze

SF SKK El Niňo Praha – STK Starr Varaždin 3:0

Jakub KLEPRLÍK – Nikola Horvat 3:0 (8,2,4), David REITŠPIES – Redep Ronald 3:0 (8,7,7,), Antonín GAVLAS – Leon Santek 3:0 (9,7,5).