Kadeti na medaili na Belgium Open nedosáhli

Tereza Bártová s polskou spoluhráčkou prohrály s pozdějšími finalistkami turnaje

Z turnaje ITTF World Junior Circuit v Belgii mladí čeští stolní tenisté medaili nepřivezli. Ve čtyřhře kadetů k ní měl nejblíže Bořek Otáhal, který společně s Polákem Maksymilianem Miastowskim postoupili do čtvrtfinále. Tam ovšem podlehli pozdějším vítězům z Francie.

Podobně dopadla také Tereza Bártová ve čtyřhře kadetek. S Polkou Wiktoriií Wrzosenkovou prohrály s maďarským párem Irisz Laskaiová, Dorottya Tolgyesová, který se nakonec probojoval až do finále. A 2. kolo znamenalo konečnou i pro Matyáše Lebedu a Luboše Šorma, když nad jejich síly byla polská dvojice Szymon Kolasa, Dawid Kosmal.

ITTF World Junior Circuit, Belgium Open

Výsledky českých hráčů a hráček

Čtyřhra kadetů, 2. kolo: Szymon Kolasa, Dawid Kosmal (Pol.) – Matyáš LEBEDA, Luboš ŠORM 3:1 (10,-8,7,8), Maksymilian Miastowski (Pol.), Bořek OTÁHAL – Tim Giltia, Nolan Lerat (Bel.) 3:2 (-5,6,-9,7,5), čtvrtfinále: Felix Lebrun, Fabio Rakotoarimanana (Fr.) – Maksymilian Miastowski (Pol.), Bořek OTÁHAL 3:0 (10,9,8).

Čtyřhra kadetek, 2. kolo: Irisz Laskaiová, Dorottya Tolgyesová (Maď.) – Tereza BÁRTOVÁ, Wiktoria Wrzoseková (Pol.) 3:0 (9,6,8).