Kolbermoor v semifinále Berlín pozlobil

Německý pohár opět stolním tenistkám TTC Berlín Eastside

Stolní tenistky TTC Berlín Eastside vyhrály potřetí za sebou Německý pohár. Úřadující německé šampiónky ve finále letošního ročníku porazily v TUSEM Essen hladce 3:0.

Final Four Německého poháru 2015/2016 hostila sportovní hala v Hannoveru-Misburgu. TTC Berlín Eastside se do finále probojoval po semifinálové vítězné bitvě s celkem SV DJK Kolbermoor. Favoritky byly na pokraji porážky, když prohrávaly 0:2. Pak ale Georgina Pótaová, Petrissa Soljaová a Shan Xiaona “zabraly“ a nakonec vyhrály 3:2. ve druhém semifinále si TUSEM Essen s Barborou Balážovou v sestavě poradil s TTV Hövelhof 3:1.

Německý pohár žen ve stolním tenisu

Final Four 2015/2016

Semifinále

TTC Berlín Eastside – SV DJK Kolbermoor 3:2

Petrissa Soljaová – Sabine Winterová 1:3 (7,-11,-12,-6), Shan Xiaona – Kristin Silbereisenová 1:3 (-8,10,-9,-9), Georgina Pótaová – Wenling Tan-Monfardiniová 3:2 (5,7,-6,-7,9), Petrissa Soljaová – Kristin Silbereisenová 3:1 (7,8,-9,6), Shan Xiaona – Sabine Winterová 3:0 (7,7,6)

TUSEM Essen – TTV Hövelhof 3:1

Barbora Balážová – Světlana Ganinová 1:3 (-5,-8,9,-8), Alena Lemmerová – Wang Aimei 3:2 (-10,8,-5,10,8), Nadine Bollmeierová – Yvonne Kaiserová 3:1 (9,-5,6,5), Barbora Balážová – Wang Aimei 3:1 (10,3,-9,9).

Finále:

TTC Berlín Eastside – TUSEM Essen 3:0

Petrissa Soljaová – Alena Lemmerová 3:0 (5,8,4), Shan Xiaona – Barbora Balážová 3:1 (-6,9,8,9), Georgina Pótaová – Nadine Bollmeierová 3:1 (6,-9,3,7).

Podrobnosti o finálovém turnaji Německého poháru žen ve stolním tenisu najdete na: http://www.tischtennis.de/aktuelles/meldung/17792