KT Praha v předehrávce 7. kola extraligy porazilo Ostravu

Jindřich Panský podpořil svým výkonem své mladší spoluhráče a pečetil vítězství

V předehrávce 7. kola nejvyšší domácí soutěže mužů porazili hráči KT Praha soupeře ze severu Moravy TJ Ostrava KST 4:2 a upevnili si třetí příčku v tabulce. Utkání se hrálo v Havlíčkově Brodu a diváci si rozhodně přišli na své.

V týmu hostů se poprvé v sezoně představil Tomáš Sadílek, který si na konci minulé sezony přetrhnul achilovku. Proti Bohumilu Vožickému neměl mnoho šancí, ale jeho duel s Jindřichem Panským se rozhodoval až v pátém setu.

To už domácí vedli zásluhou dvou bodů Tomáše Pavelky a právě bodu Bohumila Vožického 3:2, zkušený Panský nejprve ve třetím setu nevyužil jeden mečbol, ale v rozhodujícím dějství už si vítězství ujít nenechal.

Extraliga mužů pokračuje v pátek, kdy jsou na programu další tři utkání.

Extraliga mužů 2018/2019

Předehrávka 7. kola

KT Praha – TJ Ostrava KST 4:2

Tomáš PAVELKA – Jiří MARTINKO 3:2 (-3,9,-3,8,9), Bohumil VOŽICKÝ – Tomáš SADÍLEK 3:0 (5,7,6), Jindřich PANSKÝ – Miroslav BINDAČ 1:3 (-12,10,-4,-9), Bohumil VOŽICKÝ – Jiří MARTINKO 1:3 (-8,8,-9,-9), Tomáš PAVELKA – Miroslav BINDAČ 3:0 (9,10,5), Jindřich PANSKÝ – Tomáš SADÍLEK 3:2 (9,10,-12,-8,7).