KT v Havířově: Jiří Martinko a Kateřina Čechová

Jiří Martinko z TJ Ostrava KST a Kateřina Čechová (SKST Baník Havířov) vyhráli Kontrolní turnaj kategorie staršího žactva, který se uplynulou neděli uskutečnil v Havířově. Za suverénním Jiřím Martinkem, jenž v „soutěži pravdy“ nenašel přemožitele, skončili na stupních vítězů druhý Vlastimil Buben (Sokol Hradec Králové 2) a třetí Ondřej Lapčík (KST Zlín). Kateřina Čechová v Havířově klopýtla jen jednou, ve skupině s Klárou Ševčíkovou, v dalším průběhu turnaje již nezaváhala a zaslouženě vybojovala prvenství. O druhém a třetím místě Zdeny Blaškové a Anežky Ilčíkové rozhodl vzájemný zápas, který vyhrála věkem ještě mladší žákyně z Prachatic.

Kontrolní turnaje mládeže ve stolním tenisu pokračují v sobotu 12. dubna v Hradci Králové, kde se uskuteční soutěž v kategorii mladšího žactva.

Kontrolní turnaj staršího žactva

STARŠÍ ŽÁCI

Konečné pořadí: 1. Jiří Martinko (TJ Ostrava KST), 2. Vlastimil Buben (Sokol Hradec Králové 2), 3. Ondřej Lapčík (KST Zlín), 4. Jan Vašíček (MSK Břeclav), 5. Ondřej Vévoda (BSK Malenovice), 6. Jan Gorecki (SKST Baník Havířov), 7. David Průša (Sportovní Jižní Město o.p.s.), 8. Tomáš Koldas (KST Zlín), 9. Michal Mikolášik (SKST Baník Havířov), 10. Daniel Bárta (Jiskra Havlíčkův Brod), 11. Jakub Plachta (TJ Ostrava KST), 12. Jakub Pilch (TJ TŽ Třinec).

Kateřina Čechová v Havířově obhájila pozici nejvýše nasazené hráčky turnaje

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Konečné pořadí: 1. Kateřina Čechová (SKST Baník Havířov), 2. Zdena Blašková (TJ Libín 1096 Prachatice), 3. Anežka Ilčíková (SKST Hodonín), 4. Nikita Petrovová (SKST Baník Havířov), 5. Barbora Polívková (SKST Vlašim), 6. Stanislava Slezáková (KST Zlín), 7. Sára Beranová (SKST Vlašim), 8. Anna Matějovská (SKST Vlašim), 9. Klára Ševčíková (SKST Dubňany), 10. Michaela Viktorínová (KST Zlín), 11. Tereza Kozáková (Sokol Hradec Králové 2), 12. Petra Kotásková (SKST Dubňany).