Pohár ETTU: Králův Dvůr nepostoupil

V Poháru ETTU startoval v druhém stupni jediný český zástupce, Sokol Králův Dvůr. Hrál v 1. skupině v dánském Roskilde, bohužel, obsadil druhé místo za španělským týmem Irun Leka Enea a nepostoupil do play off. V rozhodujícím utkání prohrál Králův Dvůr s pozdějším vítězem 1:3.

V Poháru ETTU startoval v druhém stupni jediný český zástupce, Sokol Králův Dvůr. Hrál v 1. skupině v dánském Roskilde, bohužel, obsadil druhé místo za španělským týmem Irun Leka Enea a nepostoupil do play off.  V rozhodujícím utkání prohrál Králův Dvůr s pozdějším vítězem 1:3.
1. skupina
Sokol Králův Dvůr – T.T. Vedrinamur 3:0. Jednotlivé zápasy: Jančařík – Gobeaux 3:1 (8,-10,5,4), Košťál – Obert 3:0 (8,8,6), Štěpánek – Hettman 3:0 (7,7,3). Irun Leka Enea Tenis de Mesa – BTK 61 Roskilde Bordtennis 3:2.
Sokol Králův Dvůr – Irun Leka Enea Tenis de Mesa 1:3. Jančařík – Batorfi 3:0 (12,8,7), Košťál – Zhang Sining 1:3 (-6,9,-9,-9), Štěpánek – Diez 1:3 (-6,7,-9,-9), Jančařík – Zhang Sining 1:3 (-10,-14,3,-7). T.T. Vedrinamur – BTK 61 Roskilde Bordtennis 0:3.
Sokol Králův Dvůr – BTK 61 Roskilde Bordtennis 3:2. Košťál – Skov 3:0 (3,7,3), Jančařík – Gao Fan 0:3 (-7,-6,-5), Štěpánek – Tugwell 0:3 (-8,-6,-5), Jančařík – Skov 3:0 (1,2,5), Košťál – Gao Fan 3:2 (11,7,-7,-4,7).  Irun Leka Enea Tenis de Mesa – T.T. Vedrinamur 3:0.
Konečné pořadí: 1. Irun Leka Enea Tenis de Mesa 6, 2. Sokol Králův Dvůr 5, 3. BTK 61 Roskilde Bordtennis 4, 4. T.T. Vedrinamur 3 b.