Pohár ETTU pro Tarnobrzeg

Renáta Štrbíková získala cennou pohárovou trofej

Mnohonásobný mistr Polska KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg s Renátou Štrbíkovou v sestavě vybojoval na pátý pokus prvenství v Poháru ETTU žen ve stolním tenisu. Svěřenkyně trenéra Zbygniewa Neceka ve finále letošního ročníku dvakrát přehrály francouzské Méty, po vítězství 3:1 na půdě soupeře, vyhrály i doma, tentokrát 3:2.

Pro Tarnobrzeg to bylo již páté finále Poháru ETTU za posledních osm let. Tentokrát si polský šampión titul v této evropské soutěži nenechal vzít, když vyhrál oba finálové zápasy. Přispěla k tomu i česká reprezentantka Renáta Štrbíková, která tak své úspěšné působení v Tarnobrzegu zakončila ziskem cenné pohárové trofeje.

Tarnobrzeg IMG_1801

Polský Tarnobrzeg se letos představil i v Hodoníně. Na snímku družstvo, které vyhrálo Pohár ETTU

ŽENY – finále

Odvetný zápas

KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg – Méty TT 3:2

HAN Ying – Yunli SCHREINEROVÁ 3:1 (2,6,-7,5), Renáta ŠTRBÍKOVÁ – WU Jiaduo 1:3 (8,-12,-6,-8), LI Qian – FU Yu 0:3 (-3,-7,-4), HAN Ying – WU Jiaduo 3:2 (12,7,-9,-8,11), Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Yunli SCHREINEROVÁ 3:0 (3,8,9). První zápas: 3:1. Pohár ETTU žen ve stolním tenisu 2014/2015 vyhrál KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg.