Pohár ETTU získala Borussia Düsseldorf

Stolní tenisté Borussie Düsseldorf alespoň částečně vylepšili ne moc vydařenou sezónu. Zvláště nepostup do čtvrtfinále Ligy mistrů dlouho mrzel. A tak německý mistr vzal za vděk vítězstvím v Poháru ETTU, které znamená 58. titul v klubové historii. V odvetě finále vyhrála Borussia v neděli nad francouzským Angers 3:0. Za hosty opět nastoupil český reprezentant Josef Šimončík a ve třetí dvouhře podlehl těsně v pěti setech Christianovi Süssovi. Düsseldorf vyhrál první finále v Angers 3:1.

2. finále Poháru ETTU
Borussia Düsseldorf – Angers Vaillante Sports 3:0. Boll – Brossier 3:0 (4,6,5), Baum – Gionis 3:0 (6,3,10), Süss – Šimončík 3:2 (-7,9,7,-10,12).