SKST Mart Hodonín ve čtvrtfinále Poháru ETTU

České šampiónky zvítězily nad srbským TTC Novi Sad 3:1

Stolní tenistky SKST Mart Hodonín postoupily potřetí za sebou do čtvrtfinále Poháru ETTU. Mezi osm nejlepších družstev této evropské pohárové soutěže je posunulo dnešní vítězství nad TTC Novi Sad v poměru 3:1.

Úřadující české šampiónky prodloužily svou letošní vítěznou sérii i v evropském poháru s TTC Novi Sad. Hlavní postavou „hodonínského představení“ byla Renáta Štrbíková. Zkušená česká reprezentantka vybojovala dva body SKST Mart Hodonín, když porazila Viktorii Tružinskiovou 3:1 a Anetu Maksutiovou dokonce 3:0 na sety. Důležité vítězství zaznamenala Kateřina Pěnkavová, která si s Anetou Maksutiovou poradila ve čtyřech setech. Za srbský TTC Novi Sad dokázala bodovat pouze Ana Žofia Fenjvešiová, ale to bylo na v pohodě hrající hodoníský celek málo.

Blecha a Vachovcová IMG_9351

Opora SKST Mart Hodonín, Renáta Štrrbíková, na poradě u trenérky Aleny Vachovcové

V lednovém čtvrtfinále si SKST Mart Hodonín zahraje s některým ze čtyř celků, které skončí v základnách skupinách Ligy mistryň na třetích místech.

Poháru ETTU žen ve stolním tenisu

Osmifinále (4. kolo)

SKST Mart Hodonín – TTC Novi Sad 3:1

Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Viktoria TRUŽINSKIOVÁ 3:1 (-7,6,6,3), Kateřina PĚNKAVOVÁ – Aneta MAKSUTIOVÁ 3:1 (3,-7,5,10), Lenka HARABASZOVÁ – Ana Žofia FENJVEŠIOVÁ 1:3 (-8,8,-7,-4), Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Aneta MAKSUTIOVÁ 3:0 (2,9,9).