Tregler vyhrál VC Havířova

Ve finále Velké ceny Havířova, mezinárodního turnaje mužů a hráčů do 21 let, se v hlavní kategorii potkali hráči pražského El Niňa, Tomášové Tregler a Konečný. Zvítězil 20letý Tregler 4:1. Oba pak společně vyhráli soutěž dvoučlenných družstev. Ve dvouhře hráčů do 21 let zvítězil ostravský Ondřej Bajger. Nyní se většina českých špičkových hráčů přesune do Prahy na Prague Open, kde hlavní kategorie Elite začíná v sobotu 27. srpna.

Ve finále Velké ceny Havířova, mezinárodního turnaje mužů a hráčů do 21 let, se v hlavní kategorii potkali hráči pražského El Niňa, Tomášové Tregler a Konečný. Zvítězil 20letý Tregler 4:1. Oba pak společně vyhráli soutěž dvoučlenných družstev. Ve dvouhře hráčů do 21 let zvítězil ostravský Ondřej Bajger. Nyní se většina českých špičkových hráčů přesune do Prahy na Prague Open, kde hlavní kategorie Elite začíná v sobotu 27. srpna.

Dvouhra mužů
Čtvrfinále: Konečný (SF SKK El Niňo Praha) – Čihák (St. Denis US) 4:1, Michal Obešlo (SF SKK El Niňo Praha) – Olejník (GK Gorzovia Gorzów) 4:3, Tregler (SF SKK El Niňo Praha) – Kaczmarek (GKS Miekinia) 4:1, Hořejší (STKM Banská Štiavnica) – Širuček (Baník Havířov) 4:3. Semifinále: Konečný – Mich. Obešlo 4:0, Tregler – Hořejší 4:3. Finále: Konečný – Tregler 1:4.
Družstva
Semifinále: Konečný, Tregler (SF SKK El Niňo Praha) – Širuček, M. Beneš (Baník Havířov) 2:1, Kaczmarek, Chodorski (LKS Miekinia) – Čihák, Hořejší 0:2. Finále: Konečný, Tregler – Čihák, Hořejší 2:1.
Dvouhra do 21 let
Semifinále: Bajger – Klimek (oba Mittal Ostrava) 3:0, Wasylkowski – Dorocinski (oba LKS Miekinia) 3:0. Finále: Bajger – Wasylkowski 3:2.