TTC Ostrava 2016 v Lize mistrů v Polsku neuspěl

Nejblíže k vítězství měl Srb Alexandar Karakaševič. Prohrál ovšem 2:3.

Vstup do prestižní Ligy mistrů ostravskému klubu TTC nevyšel. V úvodním duelu skupiny C prohrál na stolech polského Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3.

Utkání zahájil soubojem s řeckým obranářem Panagiotisem Gionisem zkušený Srb Alexandar Karakaševič a dlouho to vypadalo, že by hosté mohli v utkání jít do vedení. Semifinalista zářijového Czech Open vyhrál první set, pak vedl 2:1, ale sedmadvacátý hráč světového žebříčku závěr zvládl na výbornou a vzal Ostravanům naději na lepší výsledek. Další dvě utkání už totiž byla jasně v režii domácích stolních tenistů. Taiwanec Hung Chieh Chiang sice prohrál dva sety v koncovkách, ale nakonec nedokázal vzít Gao Ningovi ani set.

Liga mistrů 2016/2017

Bogoria Grodzisk Mazowiecki – TTC Ostrava 2016 3:0. Panagiotis Gionis – Alexandar KARAKAŠEVIČ 3:2 (-9,6,-5,9,5), Gao Ning – Hung Chieh CHIANG 3:0 (4,10,13), Daniel Gorak – Tomáš TREGLER 3:0 (5,1,9).