V Olomouci skončil turnaj Czech U11 & U13 Open

Z vítězství v kategorii minikadetů U13 se radoval Matheos Remunda z pražské Elizzy

Podobně jako v soutěžích družstev se na premiérovém ročníku mezinárodního turnaje mladšího a nejmladšího žactva v Olomouci českým talentům dařilo. V kategorii U13 vybojoval zlato Matheos Remunda z pražské Elizzy, v kategorii dívek U11 vyhrála Elena Kuchařová, startující pod hlavičkou Czech TTA.

Remunda ztratil první set až ve finále, v němž porazil 3:1 Poláka Milosze Piecowského a podobně si vedla také hráčka SK Dobré Elena Kuchařová, když ve finále porazila 3:1 Noa Sharonovou z Izraele. Další turnajové vítězství zaznamenaly dvojice Tadeáš Vršovský, Jan Škadla ve čtyřhře minikadetů U11 a Tereza Kovaříčková, Elena Kuchařová ve čtyřhře minikadetek U11.

Czech U11 & U13 Open, Olomouc

Finálové výsledky soutěží ve dvouhře

Minikadeti U13, semifinále: Milosz Piecowski (Rybik) – Franczisek Žygadlo (Wroclav) 3:1 (6,-7,6,6), Matheos Remunda (TTC Elizza Praha) – Jan Škalda (Czech TTA) 3:0 (4,7,4). Finále: Matheos Remunda – Milosz Piecowski 3:1 (8,10,-7,5).

Minikadetky U13, semifinále: Natalia Gaworská – Malwina Jarecká (obě Wroclaw) 3:1 (4,10,-9,9), Linda Majerčíková (Žiar nad Hronom) – Karolína Jaroňová (AC Sparta Praha) 3:2 (-6,-8,9,8,8). Finále: Natalia Gaworská – Linda Majerčíková 3:1 (7,-5,10,9).

Minikadeti U11, semifinále: Franczisek Žygadlo (Wroclav) – Tadeáš Vršovský (Czech TTA) 3:1 (7,-7,8,8), Natanel Abramov (Izrael) – Jan Škalda (Czech TTA) 3:1 (3,-8,9,6). Finále: Franczisek Žygadlo – Natanel Abramov 3:1 (-7,5,10,8).

Minikadetky U11, semifinále: Noa Sharonová (Izrael) – Tereza Kovaříčková (Czech TTA) 3:0 (3,2,6), Elena Kuchařová (Czech TTA) – Juane Scholtzová (Jihoafrická rep.) 3:0 (5,10,4). Finále: Elena Kuchařová – Noa Sharonová 3:1 (9,-8,5,6).